Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nyugtassatok meg,hogy nem...

Nyugtassatok meg,hogy nem csak én érzem magam ennyire egyedül?bővebben lent

Figyelt kérdés

Rengeteg csalódás ért az életemben.Nagyon nehezen engedek magamhoz közel emiatt bárkit is.Sokszor irigyekedek másokra,hogy jaj de jó,mennek erre-arra,vidámak.Es tudom,hogy nekem is volt ilyen korszakom,de most teljesen kilátástalan minden.Ismerkedtem,barátkoztam,de senkit nem érzek úgy,hogy közel engednek magamhoz,és sok ember olyan felszinesnek tűnik.

Hiába vagyok el másokkal,belül mindig azt az igazi ürességet érzem és úgy érzem senkinel sem lehetek igazán önmagam.

Az csak mélyebbre lok,ha látom,hogy aki/akik állítólag kedvelnek,milyen jól szórakoznak minden nap,az én napom meg másból sem áll mint edzés,suli,munka,takarítás.Kicsit kezdek befasulni.Alig tudok aludni esténként,napközben állandóan fáradt és depressziós vagyok.

Nyugtassatok meg,hogy nem csak én érzem magam valahogy így.


2022. ápr. 19. 21:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Kimaradt,hogy 21/L
2022. ápr. 19. 21:05
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

29 éves vagyok és férfi...ha ez megnyugtat amióta szétmentem "életem szerelmével" totálisan átértékeltem a dolgokat. Legtöbbször ezek a tökéletes kapcsolatok csupa képmutatásból állnak...olyan képmutató családok/párok vannak hogy nevetséges amikor kiderül hogy az az idill amit mutatnak magukról egyenlő a nullával. Nekem is sok csalódásom volt már...ürességet érzek én is, amúgy jól érzed ha magadat adod megutálnak az emberek, pedig nekem sok haverom-barátom van de soha nem mutatom az igazi arcom csak nagyon ritkán részegen-betépve.


A depresszió meg olyan szinten népbetegség hogy nyugodj meg a társadalom 90% az...járj el többet otthonról ha tudsz, ismerkedj azért, lehet találsz olyan kapcsolatot is amiben teljesen helyre jössz, mondjuk nem mástól kéne várni a javulást, de őszintén ha egyedül van az ember lehet 30 centis f..a is semmit nem ér...

2022. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti szinten 10-15 hasonló kiirás van gyakorin.Nem csak te vagy igy ezzel.
2022. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ember jár hasonló cipőben, sajnos én is ilyen vagyok. Egyedül érzem magam, magányos és depressziós vagyok. Engem a folytonos szerelmi bánat küldött padlóra. De Te legalább próbálsz barátkozni, ismerkedni, nekem ehhez sajnos nincs bátorságom.
2022. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem csak te érzed magad így. Sokan depressziósak belül. Egyébként voltál már ezzel pszichológusnál? A depresszió nem kellene, hogy örökké tartson. Le lehet győzni.
2022. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is lehet írni :)
2022. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Helyenként hasonlóan érzek én is, az viszont mindenképp igaz, hogy nem vagy vele egyedül. Ezen az oldalon is többször szembejön vele hasonló kérdés például.

Ne hagyj fel az ismerkedéssel, barátkozással, biztos vagyok benne, hogy előbb vagy utóbb találkozol egy nem felszínes emberrel, aki mellett jól érzed majd magad.

2022. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,aki írt.Es aki hasonlóan magányos SE adja fel.Kitartast mindenkinek :)
2022. ápr. 20. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzem magam 19 éves lányként. Van kb 2 barátom, akik itt vannak, de valahogy mégsincsenek itt, és iszonyatosan magányosnak érzem magam, és nem tudom mit csináljak, hogy enyhüljön a fájdalom itt legbelül, szóval csak úgy teszek, mintha nem lenne és akkor kevésbé fáj.
2022. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Manapság sajnos ez nem újdonság, a Z generáció talán a legmagányosabb generáció a történelemben. Javaslom, hogy ezt nézd meg (angolul van):

https://www.youtube.com/watch?v=Mc47CMImA8E

Segíteni nem fog a problémán, de talán jobban átlátod a dolgokat. A lényeg, hogy nem ez nem a te hibád, és ne add fel!!!

Kitartást mindenkinek!

22F

2022. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!