Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért tűnnek el körülöttem az...

Miért tűnnek el körülöttem az emberek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már senkim nincs. Egy barát, vagy barátnő se. 2 éve folyamatosan,és azóta is elkezdtek hanyagolni az emberek. Volt akiket én hanyagoltam érthető okokból, akikre azt hittem hogy érek valamit a számukra. Utolsó barátomat fél éve engedtem el, mert teljesen megváltozott negatív irányba.

Azelőtt is sokszor voltam egyedül, de mostanság komolyra fordult a dolog. Már megszoktam szinte, csak valahogy idegesít, hogy körülöttem sokaknak jó társaságuk van. Engem meg megtalálnak időnként érdek emberek, rosszindulatúak, ezeket vonzom csak. Barátnőm nincs 6 éve. Ezt is megszoktam. A családom is olyan semmilyen velem szemben, anyámat leszámítva. Ezt halál komolyan mondom, ha összefoglaljuk kb szinte az egész idáig megélt kamasz-fiatal felnőtt koromat magányban töltöttem. Persze a munkahelyet leszámítva. Ott is össz-vissz 3 an vagyunk.



2022. ápr. 21. 19:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem. 22/F
2022. ápr. 21. 19:54
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha társaságra vágysz, iratkozz be valami sport, vagy egyéb hobbi körbe, vagy dolgozz. De csodákat azért ne várj. Igazából legjobb esetben a párodtól várhatsz el olyan fokú érdeklődést magad iránt, mint amit leírtál. Igazából én személy szerint nem is kedvelem az olyan embereket, akik azt várják el, hogy folyton érdeklődjek utánuk. Munkahelyen volt egy ilyen kolléganőm, akivel annyi volt a barátkozás, hogy engem egy hajónaplónak használt, és tőlem is folyton kérdezgette, hogy mit csináltam, amit én elszámoltatásként éltem meg. Ha valakivel barátkozom, valami közösen végzett cél, vagy valami közös téma kell, hogy legyen számomra (felőlem aztán a többiek is lehetnek :P), nagyon nem bírom amikor valaki elkezd lelki szemetesládának használni.
2022. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Elengedtél mindenkit, de nem ismerkedtél új emberekkel, szóval így elég egyszerű a matek. Miután mindenki elfogyott, egyedül maradtál.


Normális a korodban, főleg manapság, szóval nem egyedi az eseted. Jó hír, hogy abszolút tehetsz ellene, csak járkálnod kell emberek közé, beszélgetni velük, ismerkedni, eseményekre menni, szervezni velük dolgokat. Kezdeményezni és fenntartani a kapcsolatot. Mivel te akarsz barátkozni, neked kell tenned érte.


Nem mindenkivel lesz hosszútávú, sőt, de biztos találni fogsz hozzád hasonlókat.

2022. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mik a hobbijaid? Hova jársz szabadidődben? Mit szeretsz csinálni?
2022. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz :)
2022. ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj. Lazíts, beszélgess.

Bezárkóztál, azonnal észreveszik.

Lehet, hogy az elmaradt barátaid ugyanazt gondolják, mint te.


Ugyanis a barátságok, haverságok fennmaradásáért bizony tenni kell.

Ha te nem hívod őket, elmaradnak. Ha nem hívod meg őket magadhoz, ők sem hívnak.


Sok ember mindig a másikra vár. Pedig a kölcsönösség tartja fenn a kapcsolatokat.

2022. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta már inkább hányingerem van az egésztől... Az emberek többségétől.. A mai lányoktól is.
2022. máj. 21. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy gonosznak tűnik a kérdés,de mit vársz,ha hányingered van az emberektől?

Mit teszel azért,hogy legyen bárkid is? (gyanítom semmit)

Kit kérdeztél meg arról,miért kerül Téged?

Mit is szeretnél valójában?

2022. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!