Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék a körülöttem...

Mit tehetnék a körülöttem lévő sok negatív és rosszindulatú emberek ellen?

Figyelt kérdés

Én normálisan próbálok kommunikálni és mosolyogni mindenkire de a bolti eladó egy bunkó,a postán bunkók,az egésségügyben dolgozók egy bunkók, talán egy két ember akik jó fejek...

Ahol élek egy falu kis közösség de tele van roma származású emberekel akiket mára már úgy szintén hogy utálok... És nem vagyok rasszista ènis félig roma tehát (cigány) származású vagyok de sajnos a mi családunkban annyi a rosszindulatú ember hogy szinte senkivel sem vagyok jóban.már az itthoni embereknek sincs normális gondolkodássuk.. hetten élünk egy lakásban én, anyukám,fater lány tesóm.neki van 1 gyereke a bátyjámnak van 2 gyermeke és minda kettő testvéremnek itt él az élet társuk. Vagyunk egy páran..ennek ellenére olyan rendetlenség van hogy már néha hánynom kell szó szerint...ha ősze pakolok 2 perc múlva ugyan úgy néz ki miden szóval semmi értelme.es hát aza gondolkodás mod ami van az katasztrófa mondok csak egy példát.kb1 éve annyi csótány volt itthon hogy szó szerint a plafonrol peregtek le ezt meg említem anyunak erre az volt a válasza hogy "oo jaj fiam máshol több csótány van " igazából nem is értem hogy miért kell magunkat másokhoz hasonlítanak .. én ezt egyáltalán nem tartom normálisnak ha együtt kell éljek más élő lényekel.. apu azt mondta hogy finnyás vagyok...meg a két tesomat sem értem miért kell nekik ilyen fiatalon gyerek ha még egy külön lakásuk sincs.pedig élhetnek normális körülmények között és mindenki gyűjtőgethetne saját lakásra és egy normális élet színvonal felépítésére és még annyi látni való van a világban miért köttik le magukat gyerekekel? Az élet nem csak ennyi... de ehhelyet ez megy...


2020. júl. 25. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

*És nem vagyok rasszista


Dehogy nem vagy rasszista, és nem csak rasszista, hanem még antiszemita is vagy.


Nem kéne kitakarítani magadból ezeket?

2020. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha fel mész a kocsmába és egy roma származású emberke azt mondja neked hogy"mivan te köcsög mindjárt szét b*szom a fejedet" akkor milyen arcot vágnál? Te szeretnéd ezzeket az embereket? Én ismerek tisztességes dolgozó roma származású embert..de mondjuk többségük nem az! Sőt!!!
2020. júl. 25. 19:59
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

#1 persze, a kérdező tehet mások taplóságáról.

Kérdező, mennyi idős vagy? Nincs rá mód, hogy elköltözz?

2020. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
4%
2 Nem járok kocsmába, tehát esélytelen, hogy ilyenbe fussak.
2020. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én sem járok kocsmába de az egyik barátomnak mondták ezt

!


Egyébként 20 éves vagyok hazám nincs nem tudom hogy ki tudnék fizetni albérletet elég drágák...

2020. júl. 25. 20:18
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem tudsz velük mit tenni. A saját életedet viszont úgy alakítod ahogy te akarod. Szerintem nézz körbe albérletügyben. Nem biztos hogy olyan nehéz mint gondolod ha pároddal együtt fizetnének. A környező kisvárosokat, városokban pedig külvárosban érdemes mert olcsóbb. Ha egyszer belekostolsz azt fogod mondani hogy miért nem előbb jutott az eszedbe.
2020. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyedül álló vagyok!
2020. júl. 25. 21:39
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Elhagyod őket, mást nem tehetsz...


Esetleg cimbikhez költözöl vagy együtt béreltek valamit távol.

A lottó 5-ösre nem lehet alapozni hirtelen, de hátha...

2020. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Könnyen osztjak az észt neked.

Ha tudsz tartalekolj sokat h el tudj onnan koltozni,es.mikor elkoltoztel akkor is tartalekolj h ha beut a krack akkor se kelljen visszamenned.


Masik dolog,ne rajuk fokuszalj! Keress jó dolgokat magad korul mert amugy becsavatodsz. Negativ gondolatok nagyon lehuznak!

2020. júl. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

9


"Könnyen osszák..."...bagoly anonim:D


Mert a tartalékolás esetleg a semmiből is megy:DDDD

2020. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!