Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire érzed magad magányosn...

Mennyire érzed magad magányosnak? Vannak körülötted emberek de úgy érzed senki nem értene meg téged?

Figyelt kérdés

Én is hasonló időszakomat élem már egy ideje és nincs egy olyan ember most az életembe akinek elmondhatnék mindent kertelés nélkül és meghallgatna.

Úgy hiszem ezzel nem vagyok egyedül úgyhogy ha valaki esetleg kiírná magából a dolgait azt szívesen meghallgatnám hátha tudnánk egy értelmes eszmecserét folytatni.


2017. nov. 3. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

én ezen már túl vagyok, de segítek a hasonló sorsú embereken, szóval ha szeretnél írhatsz :)

miért vagy magányos?

2017. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs. Néha előjönnek ezek az időszakok. Igazából tudom kezelni a saját dolgaimat és szerintem rengeteg ember érez így időnként.

Ezért úgy gondoltam hogy szívesen beszélgetnék bárkivel aki hasonlóan érzi most magát vagy csak szimplán társaságra vágyna. :)

2017. nov. 3. 18:52
 3/16 anonim ***** válasza:

akár telefonon? :)

most szívesebben beszélgetnék szóban :)

2017. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elég sok embernek nincs olyan valaki a közelében, aki meghallgatná.
2017. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Valóban, ezért írtam.

Ez egy anonim oldal névtelen, arctalan emberekkel.

Ha esetleg valaki így benne lenne egy kiadós beszélgetésbe minden témát illetően én szívesen.

2017. nov. 3. 19:03
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Elég jól bírom a magányt.
2017. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Régóta?
2017. nov. 3. 19:08
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Bár vannak néha olyan pillanatok, amikor magányosnak érzem magam, de mégis próbálok optimista maradni és áttörni a magányon, mert nem szabad hagyni, hogy eluralkodjon az emberen.

Azért nem nagyon van nagy baráti társaságom, sőt max. 1,2 ember de a minőség a lényeg és ők a nehéz pillanatokon segítenek átvészelni igaz én is segítek nekik.

Kérdező ami tudok neked tanácsolni, hogy légy mindig optimista és derűlátó, hidd el menni fog.

Még, ha a dolgok nem úgy történnek, ahogy szeretné az ember akkor is, ezt már csak tudom.

Remélem tudtam segíteni, de ha van kérdésed szólj.

És küzdeni, küzdeni, küzdeni nem feladni.

A felhők felett mindig az ég.

Fő az optimizmus és a bizakodás is nagyon fontos.

Mindig van remény.

24/F

2017. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
en akar telefonon is felhivom ha lany :)
2017. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Általában nem érzem magamat annak, mivel van egy szerető családom, a szüleimre és a többi rokonomra is mindig számíthatok, támogatnak, segítenek. Néha viszont mégis rám tör az az érzés, hogy egyedül vagyok, hiszen egy barátom sincs, senki korombéli, akivel jókat tudnék beszélgetni. Bár ennek megvan az oka, mert elég visszahúzódó és gyakran szűkszavú vagyok. Szóval, van, hogy vágynék még egy kicsit többre, de alapvetően mindig van kihez szólnom, kihez fordulnom, úgyhogy nem olyan rossz így sem. :) 17/L
2017. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!