Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magány, egyedüllèt okozza ?

Magány, egyedüllèt okozza ?

Figyelt kérdés

Egyedül élek.

Egy tanyán Szeged mellett.

Itthonról dolgozom,egy telekommunikációs vállalatnak,de kb napi 10 emailt kell megválaszolni ez olyan 1 óra munka max.

Egész nap fekszem nem csinálok semmit mert már a házimunkához sincs kedvem .

Egész nap csak pánikolok, aggódok, kapkodom a levegőt,belső remegés satöbbi.

Agyalok megállás nélkül

Csak a testem figyelem mit érzek mi van velem mi ez

Ha ez így megy tovább megőrülök.

Mit csináljak?

Költözzek el ?

Annyi pénzem nincs.

Keressek olyan munkát ahol dolog is van ?

Kezdek beciculni sajnos ezt érzem.

Volt már valaki így ?

Mi a kiút ?

Egyszerűen semmi inger nem ér, csak ha hetente egyszer zoom meeting van,vagy kétszer jön a postás egy héten.

Barátaim mind a városban,családom nincs, meghaltak.

Csak rokonok Amerikában.

Egyszer megyek be a városba vásárolni olyankor is sietek haza mert hatalmas idegességgel jár.

Aztán fekszem és idegeskedek itt tovább


2022. máj. 5. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Albérlet Szegeden. Ilyen egyszerű. Ez magadtól hogy nem jut eszedbe? Ha maradsz, akkor szándékosan teszed tönkre magad. És vállalj még egy munkát, ha egyszer bírod. Eléggé be vagy már szürkülve, ha ezek a banális egyperces ötletek magadtól nem jutottak eszedbe!
2022. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Dikk cseréljünk, adok egy lakást nógrád megyében te meg add nekem a tanyád.
2022. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Lehet hogy az ingerszegény környezet okozza, nem találsz örömöt semmiben.

Az emberi kapcsolatok hiánya is okozhatja.

Kereshetsz online kapcsolatokat, embereket akikkel lehet hangban beszpélni. Biztos vannak téged érdeklő dolgok. Amíg beszélgetsz, kommunikálsz, addig se a pánikkal foglalkozol.

Online akár pszichológust is kereshetsz.

2022. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3:Köszönöm

Igen total ingerszegeny...ahhh brutális rossz

Total pánikbeteg lettem



1:

Nyilván megfordult a fejemben de nincs pénzem kaucióra ....és a tanyával is mi lesz ,max előbb akkor eladom aztán költözöm.

2022. máj. 5. 15:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Segíts másokon vállalj önkéntes munkát, szociális munkát. Biztos van rá lehetőség Szeged környékén is. Sok új embert fogsz megismerni.
2022. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyűjtsél a kaucióra! Ezt egyszerre is meg lehet csinálni: eladod, kapsz pénzt, lesz pénzed kaucióra. Csak csinálj valamit! Vagy vállalj még egy munkát többletpénzért. Ember vagy, nem barlangi medve télen!
2022. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az ingerszegénység az agyat eléggé érzékennyé teszi, ill. a "képzeletet" erősíti, ha inger ér, azért szorongasz, ha nincs akkor azért, mert egy halom veszély várható, és azon agyalsz.


kicsit tágítani kell a komfortzónádat, jó ötlet a plusz munka, ha az nincs, akkor önkéntesség.


Tűzzél ki célokat, és küzdj értük.

Ismerkedj, keress barátokat, menj társaságba. Kirándulj... A tanya elvan nélküled egy napig.

2022. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7

Igen

Ma mennem kell Szegedre vásárolni,tiszta ideg vagyok félek rettegek.

2022. máj. 9. 09:02
 9/14 anonim ***** válasza:

És mitől rettegsz pontosan? Mi lehet a legrosszabb, ami történhet szerinted? Mennyire reális az? Ha így gondolkozol rájössz, hogy a rettegésnek nincs igazán alapja, és teszed egyik lábad a másik után Szegeden. Nem rohansz vissza az ágyba, hanem ott maradsz. Minél tovább, annál jobb! Sétálj, stb.


Gyakorlatnak fogd fel. Keress valami szépet, és gyönyörködj benne, a tanyát meg hagyd, mert vár. És a rettegés szépen fokozatosan enyhülni fog, ha sokszor ezt csinálod. Nem első alkalomra, hanem idővel. De gyakorlatozni kell.

2022. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kiultem inni egy vízet

Tiszta ideg vagyok de itt vagyok

2022. máj. 9. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!