Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki 25-30 évesen is magányos,...

Aki 25-30 évesen is magányos, hogyan tölti az idejét?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdésem, akik mindig is magányosak voltak, és már 25-30(-35) évesen is magányosak (se párkapcsolatuk, se igaz barátaik), de ugye még fiatalok.

Hogyan töltitek az időtöket (már a munkán kívül)?

Én még nem vagyok ennyi idős, de szeretnék ötleteket gyűjteni, hogy mivel lehet egyedül elütni az időt.

Jártok pl. moziba, színházba, étterembe, kirándulni egyedül? Milyen hobbitok van?



2022. ápr. 22. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Járok programokra időnként barátokkal, rokonokkal. Kevés van, és mindenki éli a saját életét, van családjuk, párkapcsolatuk. Így a hétköznapokban magányos vagyok. Sokat olvasok. Ez az egy, ami teljesen leköt és kikapcsol.
2022. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Én sosem vagyok magányos, max egyedül vagyok. Nagy különbség! 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️


Elvagyok én. Telefonozgatok, olvasgatok, fórumozok. Én egyedül is életképes vagyok, nincs szükségem falkára.

2022. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem csak párkapcsolatom nincs ezek közül, de nem vagyok magányos, tény hogy egyedül vagyok de ennyi.


Játszok, sorozatot-filmet nézek, iszok néha betépek (nagyon ritkán), elmegyek a haverokkal valahova...kirándulni utálok :d és kb ennyi.


Amúgy ha lenne kapcsolatom mint régen akkor ezeket nem nagyon csinálnám. 29f

2022. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Sorozatokat és filmeket nézek, olvasok, netezgetek. Néha megyek moziba is, igen. De amúgy nem nagyon mozdulok ki itthonról.
2022. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#2 Örülök, hogy te nem vagy az, de írtam, hogy azokhoz szól a kérdés, akik magányosak...
2022. ápr. 22. 22:57
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van párkapcsolatom, bár nagyon ritkán találkozunk.

Én munka mellett hobbbiból elkezdtem egy estis OKJ képzést (művészeti) amit nagyon élvezek, emellett szoktam néha kockulni, olvasni, zenét hallgatni.

Néha kollégákkal szervezünk közös programokat, azok is jók szoktak lenni.

Inkább este érzem magam egyedül, amikor úgy érzem jó lenne vaqlakivel beszélgetni egyet, de nem nagyon van körülöttem senki.

2022. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Huszonegyedikszázad ***** válasza:
72%
Edzek, olvasok, sorozatot nézek…
2022. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

6# OKJ képzés még indult???

Megkérdezhetem hogy hol és mi az a művészeti?

2022. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Már nem OKJ-nak hívják, de ami változott, az mindössze a neve, az összes többi maradt a régiben. Budapesti művészeti szakközépiskoláró van szó, ahol OKJ jellegű képzés keretein belül több képzőművész szakmát is tanítanak. Pl festő, grafikus, keramikus, szobrász, stb.
2022. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9# Köszönöm szépen a választ!

Még annyit hagy kerdezzek, hogy érettségi kell hozzá? (gyerekemről van szó de nincs erettsegije)

2022. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!