Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek az életemmel? (...

Mihez kezdjek az életemmel? ( Bővebben lent)

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és kilátástalannak érzem a jövőm. Annak ellenére, hogy végülis már felnőttnek számitok, fogalmam sincs mihez kezdjek az életemmel. Nem tudom mit szeretnék dolgozni, mi az amit szivesen csinálnék. Csak egy érettségim van, továbbtanulni már nem sok lehetőségem van sajnos több ok miatt...

Semmihez sincs elég önbizalmam és úgyérzem,hogy nem jutok előrébb csak mennek a napok a fejem felett.

A magánéletem is szintén ilyen, nincsenek barátaim, nem járok társaságba mert nincs. Új emberekben nagyon nehezen bizom meg így pedig nehéz új barátokat szerezni is. Rettentően egyedül érzem magam,senkivel nem tudom megbeszélni a problémáim,gondjaim.

Sokszor gondolkozom azon, mi értelme igy az életemnek, miért születtem meg? (ne értsétek félre nem egy önsajnáltató öngyilkosjelölt vagyok) Csak egyszerüen szeretném ha lenne értelme az életemnek, és lenne miért reggel felkelnem.


2017. febr. 5. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Válassz olyan hivatást, ahol segíthetsz másoknak! Légy önkéntes! Ott belekerülsz egy társaságba, és ráadásul jót is teszel. Jól hangzik, nem? :)
2017. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Hú,hàt ezzel èn is így voltam. Nègy èvvel vagyok nàlad idősebb. Ha vàrosban laksz,több lehetősèged van munkàt talàlni. Adj be önèletrajzot több helyre. Lehet fizikai munkàt is vègezni. Ha eljàrsz valahovà,ezek a dolgok,amiket most èrzel mind feloszlanak,megkönnyebbülsz,fellèlegzel.Otthon bizony unalmàban az ember kèpes azt hinni,hogy ő jelentèktelen ès nincs èrtelme az életènek,szinte màr fuldokol.Ki kell lèpni,akàr munkaügyin keresztül tanfolyamra eljàrni. Biztos jobb lenne,ha próbàlkoznàl. 26/N
2017. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem minden értelmes ember eljut ezekig a kérdésekig..a depisek meg realistábban látják a valóságot szerintem..a leírtakból introvertált tipus vagy,azon belül is filozófus..van egy jó történetem:A filózófust besorozzák katonának.Felsorakozik a többiekkel..

-Vii gyáz!háátraa arc!Előre!Jobbra át!Hátraarc!-üvölti a szakaszvezető..a filozofus kilép a sorból,és szótlanul elballag..

-Maga meg hová megy?!

-Megyek,a kantinba.Később visszajövök,hátha addig eldönti mit akar.

2017. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat
2017. febr. 6. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanezekkel a problémákkal küszködök, és 28 éves vagyok.
2017. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hasonlóan vagyok én is
2017. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akik lepontoztak, remélem feldobta a napjukat! :)

Ha hiszitek ha nem, jó érzés segíteni másokon. Bár mindig lesznek gonosz emberek. Nem véletlenül támadják meg a mentősöket is napi szinten.


További szép napot!

2017. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!