Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is hasonlóan szerencsétlen...

Más is hasonlóan szerencsétlen a pár találásban?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok és annyira szerencsétlen, hogy még soha nem voltam együtt lánnyal, nem is csókolóztam soha.

Volt egy nagyon rövid "kapcsolatom" egy lánnyal még régebben, de ott nem volt semmi kb.

Azóta annyi volt, hogy egy másik lánnyal flörtölgettünk, de időközben összejött egy másik fiuval.

Egyik lány osztálytársam meg valószínű, hogy belémzúgott, viszont ő párkapcsolatban él, úgyhogy még idejében megbeszéltem vele a dolgokat, hogy ez így nem oké.


Most meg végülis a hugomat összehoztam egy fiu osztálytársammal, aki egyébként már a barátom is, és ahogy nézem, hogy együtt vannak, én nagyon nyominak érzem magam.

Mert a fiutól 4, a hugomtól 6 évvel vagyok idősebb és itt vagyok egyedül egy hülye szűz kisfiuként kb.



2022. máj. 7. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyen téren...hanem inkább szar kapcsolataim voltak, tehát ilyen szempontból vagyok az.


Nem tudom hogy a sok szar jobb e mint a semmi. Max annyival hogy nem vagyok szűz...a szex jó volt, érzelmi szinten is sok jót adott, de inkább csak csalódtam :d 29f

2022. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szüzesség is csak egy állapot, ezt is úgy kell felfogni, hogy most ez van, később meg az. Nincs ebben semmi ciki, próbálkozni kell, esetleg elgondolkozni azon, hogy mi lehet a gond, javítani rajta, aztán ennyi. Egyébként te még mindig jobb helyzetben vagy, mert nekem még barátnő jelöltem sem volt, maximum az oviban.
2022. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Nekem csak az lenne a kérdésem, hogy te 24 évesen, hogy vagy még iskolás?
2022. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De miért vagy kétségbeesve?! Talán nem gyermeket szeretnél már ilyen fiatalon?!


Lenne hozzá elég anyagi fedezeted, ismeretségi köröd - minden körülmények között el tudnál tartani egy családot, ha megtartaná a gyermekedet egy arra méltónak talált hölgy?!


Szóval próbálj meg így gondolkodni, és MINDEZEK FIGYELEMBE VÉTELÉVEL(!) várhatsz el csak nyugodtan párkapcsolatot. Nem attól leszel nagy(!) hogy valaki van melletted - hanem ha megvan minden a többszörös létfenntartáshoz. Minden esetben!

2022. máj. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

3:

Nem írta, hogy iskolás. Én is osztálytársamnak nevezem a középiskolai osztálytársaimat 35 évesen.

2022. máj. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De iskolás vagyok, mert nappalin tanulok jelenleg szakmát.
2022. máj. 8. 08:24
 7/12 anonim ***** válasza:

24 évesen még előtted az élet. Nincs azzal semmi baj, ha jelenleg nincs barátnőd, mert majd lesz.

Ismerkedj és össze fog jönni. Szóval ne parázz rá!

2022. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Sajnos, én is ilyesmi cipőben járok. Mondjuk nekem nehezítő körülmény az is, hogy külföldön dolgozom.

Szerintem semmiképpen se keseredj el, majd jönni fog az.

Én úgy vagyok vele, hogy addig is "építem magam", terveim / céljaim vannak, s azokat szeretném megvalósítani.(Rengeteg ember csak lézeng, s várja a Sültgalambot.) Szuperjó úton járok e-felé, ezért is érzem magam valamivel "különbnek", mármint úgy értem, hogy ne jöjjek össze csak, úgy akárkivel, hogy most jajjj elmondjam magamról,illetve Fb/Instán 2 naponta posztoljam, hogy nekem most "van valakim, és dúl a True-LOVE 2 nap után"....Inkább egy olyan Párom legyen, akivel tényleg egy hullámhosszon vagyunk minden tekintetben. 25/N

2022. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Same! Nekem nagy bajom, hogy anyagiakban nagyon instabil vagyok, és próbálok nappal tanulni, este dolgozni, csak aztán olyan vagyok mint egy zombi és így nem kellek senkinek, de miután anyagilag talpraálltam, remélem nem csak próbálkozásaim lesznek, hanem sikereim is. sok sikert!
2022. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is 25 évesen egyedül vagyok évek óta mostmár. Bár nekem volt egy kapcsolatom, de úgy érzem azóta, hogy nem szeretnék kapcsolatot, ez inkább az előző kapcsolatomból adódó sok csalódás miatt van, amiken nem szeretnék újra átmenni, ezért abszolút nem nyitok egy lány felé sem. De ha az élet nagyon akarna valakit mellém, akkor nem zárkóznék el előle.
2022. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!