Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha mindenki elkerül...

Mit tegyek ha mindenki elkerül az életben? Mindig probalkozok de soha nem tudok normális kapcsolatokat kialakítani.

Figyelt kérdés
Mindenki csak szimplán telibeszar, jót röhög rajtam meg nyilván kihasznál. Annyira lement az önbecsülésem hogy ma 6 év után újra felvágtam a karomat mert nem bírtam már. Sohasem voltak barátaim, és sherintem sose lesznek. Köszönöm annak aki elolvasta az önsajnálatomat.
2022. máj. 16. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Egy biztos,ne a karodat vagdosd:(
2022. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem volt jobb megoldásom :(

Igyis megint késztetést érzek rá sajnos :/

2022. máj. 16. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha úgy gondolod én szívesen barátkozok veled, elég elfogadó típus vagyok..írj rám ha van hozzá kedved. Lehet az a baj hogy túl önzetlen vagy és hagyod magad kihasználni. Mellesleg nekem is csak 1-2 barátom van vagy inkább haver..
2022. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobb ilyen "barátok" nélkül élni akik csak kiröhögnek, kihasználnak.

Olvass jó könyveket, utazz sokat és tartsd nyitva a szemed, remélem megtalálod az igazit.

Ne vagdosd magad, nem éri meg!

2022. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Ezzel csak magadnak ártasz,és elijeszted az embereket.Mi történt pontosan?
2022. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom van valami komolyabb gond, pl. mentális betegség a háttérben. Szakemberhez kellene menni elsősorban.
2022. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2022. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!