Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak belőlem váltanak ki...

Csak belőlem váltanak ki fájdalmasan mély együttérzést ennek a srácnak a videói?

Figyelt kérdés

Nemrég fedeztem fel a csatornáját:

[link]

Nem 100%-os az angoltudásom, de az érzést hihetetlen jól átadja szerintem.



2022. máj. 18. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

Hú, engem inkább idegesít ez a robothang amin beszélnek, és nagyon zsibbasztó.

A főszereplőnk elég teszetosza és szerencsétlen, ennyi.

A lakhatási válság szomorú de az meg nem nemspecifikus.

2022. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Meg a frászt nem nem-specifikus. Ugyan már nem albérletezek, de 5 évig albérleteztem 2016 és 2021 közt. Csajoknak a szobákat és sokszor az albérleteket is olcsóbban kínálták.

Ezt néztem öt évig minden slbérletes csoportban. Én laktam 45-ért egy szobában, két utcával arréb ugyanolyan panelban ugyanakkora szoba kihangsúlyozottan NŐI lakónak 35 volt...


Ennyit erről.

Vásárolni ingatlant szerencsére nem láttam én se hogy nőknek olcsóbban adnák, de az fix hogy az albi piacon keményen megy a nemi kettősmérce.

És mielőtt jönne a beszólás: igen, 20 évesen az a plusz 10 ezer fájt a pénztárcámnak egyetem mellett.

2022. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen kérdező, ez valóban egy nagyon durván depresszív csatorna. De a legtöbb kontent arany.

Néha nem tudok azonosulni a fő karakterrel, de jól átérezhetőek a problémái.

2022. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

#2

Több helyen laktam albérletben, mindenhol forintra ugyanannyit fizettem mint a férfi lakótársaim.

2022. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Az lehet hogy vegyes albibyn ez így ment, de csak lány albikban ez nem így van. De te most úgyis befeszülten csak azt fogod mondogatni, hogy "de nem nem nem".
2022. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

#5

Ember, nézz már körül az országban. Lakhatási válság van. Mindenkinek. Az lehet hogy van aki csajoknak odaadja olcsóbban a lakást plusz természetbeliért, nem tudom. Engem őszintén szólva jobban zavar, hogy csok nélkül sose lesz házad, mindegy ki vagy....

2022. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Női hirdetők tették ki zsinórban a 20-30%-al olcsóbb lány szobás hírdetéseket. Nem arról volt szó hogy le kell nyelni a nyeles aszpirint...

Esetleg nyitott szemmel kéne járni :)

2022. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy leírom neked (mert úgy fest magadtól kajak nem tudnád kitalálni) miért olcsóbb csajoknak sokszor egy szoba vagy albi.


Statisztikailag kevésbé rizikós egy 18-25 éves lány albérlő mint egy srác.

Nem fog erőszakoskodni, kisebb eséllyel kell ügyvéddel kilakoltatni, kisebb eséllyel amortizálódik lány mellett a lakás mint srác mellett, és általánosságban csendesebbek is.


A tulajoknak a legideálisabb lakó egy csendes, egyetemista lány aki nem zavar sok vizet, és gond nélkül költözik ha kell.


Na ezért voltak nekik kicsit olcsóbbak a szobák.

A pasiba már előre bele van kalkulálva a javítási költség meg minden ilyesmi.

2022. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Csokról meg annyit: le lehet kattanni a csokról. Ma már rég túlszaladt a csok extra 10 millióján is az ingatlanpiac.

Nem azzal az extra 10 misivel leszel közelebb egy 50 négyzetméteres lakáshoz, ugyanis újépítésűekben azok is már 40 milliótól kezdődnek... hát még Bp-n.

2022. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#8

Igen, ez is lehet hogy a sztereotípia miszetint a lányok jobb bérlők - amivel egyébként nem értek egyet, a tapasztalataim alapján.


#9

Nálunk a környéken pontosan a csok+babaváró 20millájával drágultak az ingatlanok...

2022. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!