Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak belőlem váltanak ki...

Csak belőlem váltanak ki fájdalmasan mély együttérzést ennek a srácnak a videói?

Figyelt kérdés

Nemrég fedeztem fel a csatornáját:

[link]

Nem 100%-os az angoltudásom, de az érzést hihetetlen jól átadja szerintem.



2022. máj. 18. 13:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindenesetre a kérdés nem a lakhatásról szólt, csak a videóban is szerepet játszott. A lakhatás mindenkinek szívás manapság, pont. Kár ezen is hisztériázni hogy kinek rosszabb.
2022. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Mit mondanál, miért él több 18-34 közti férfi otthon mint ugyanilyen korú nő?


Várom a megfejtésedet.

2022. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

Nem látok bele a fejükbe. A legtöbb említett korú férfi ismerősöm azért él otthon mert neki ez kényelmes, és NEM, EZZEL NEM AZT MONDOM HOGY MINDEN ILYEN KORÚ OTTHON ÉLŐ FÉRFI LUSTA ÉS MAMAHOTELEZIK, MERT NEM ÍGY VAN. De sokan így vannak vele.


A kérdés továbbra se a lakhatásról szólt, ugyanitt várom a tippeket hogy hol lakhatnék olyan marha olcsón csak azért mert XX kromoszómám van. :)

2022. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Szóval inkább kikerülöd a kérdést. Jó, ha így véded s világképeded rendben van.


A megfejtés amúgy annyi, hogy a nők statisztikailag gyakrabban tudnak az idősebb párjukhoz költözni, ugyanezt a pasik nem tudják megengedni maguknak.

2022. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

Igen, kerülöm a kérdést mivel rajtam akarod leverni hogy valaki többet kért tőled mint mástól, amihez nekem semmi közöm. Kérdezd meg a miértet attók aki csinálja, ne engem rángass bele és ne rajtam éld ki a frusztrációd. Köszi.

2022. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Semmit nem verek le rajtad. Mit vernék le?

A tények védelme érdekében lépek rád, mert hülyeségeket beszélsz. Na szia Lajos...

2022. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Akkor újra leírom: azt hogy miért adták neked drágábban az albit, azt kérdezd meg attól aki drágábban adta neked.

Ne tőlem. Nem adtam ki senkinek semmilyen albérletet semennyiért. Magamnak se tudok lakást venni, mert lakhatási válság van, ami generációs probléma nem nemi alapú.

Értem hogy szrul esett neked hogy többet kellett fizetned és mint ahogy írtam is, szerintem se korrekt, de nem engem kell meggyőznöd arról hogy ez szr, mert nem tudok vele mit csinálni, függetlenül attól hogy egyetértek-e veled vagy sem.

Remélem így már érthető.

2022. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!