Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedüllét lehet az oka ?

Egyedüllét lehet az oka ?

Figyelt kérdés

Nem jó otthon

Nem érzem jól magam

Egyedül élek

Pánikolok,nem érzem jól magam, unalmas szar egyhangú minden.

Csak ülök egyedül a nagy házban,kb 4 km-re a várostól.

Magányos vagyok és egyedül érzem magam

Ideges vagyok mindig

Nincsenek célok semmi

Semmi nem köt le

Semmi nem érdekel

Volt ilyesmi valakinek?

Szorongok.. félek.. halálfèlelem van.


2022. máj. 20. 20:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%
A depressziót kezeltetni kell, nem múlik el mint egy megfázás. Úgy látom, itt amúgy is hiába írnánk bármit is.
2022. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Mert a te bunkóságodra nem vagyok kíváncsi

Okoskodni tudsz

De át gondolni nem....

2022. máj. 20. 22:47
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

Normálisan írtam, de te csak belekötni tudtál.

A depressziót meg kezeltetni kell. Ennek kellene lenni az elsőnek.

2022. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Csodálkozol hogy bele kötöttem?

Úgy írtad mintha a spanyol viaszt találtad volna fel ezzel a kommenteddel

Utána bunkó is vontál dehát látszik,0%

Le is vagy pontozva.

Hupszika

2022. máj. 20. 23:25
 15/19 anonim ***** válasza:
44%
És még mindig ezen vagy elakadva. :) Ám legyen, akkor fordulj csak magadba.
2022. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de valahol igaza van a kérdezőnek. Én is tettem már fel kérdést azzal kapcsolatban, hogy hogyan szerezzek barátokat stb. és mások kérdéseit is látom, általános tanács az, hogy menj emberek közé és keress valami hobbit. Egyedül, pláne vidéken és esetleg olyan érdeklődési körrel ami nem csoportos tevékenységekhez kötött ez rohadtul nem olyan egyszerű…. Én például egy vidéki kisvárosban laktam 18 éves koromig, ahol egy-két sporton kívül semmit nem lehetett csinálni, semmit, nem volt egy normális kávézó sem vagy bármi egyéb, az utcák is teljesen kihaltak voltak, nem voltak programok. Mikor egyetemre jártam egy fokkal nagyobb városba sem volt sokkal több lehetőségem, mert ugyan el tudtam menni pl. kávézóba, könyvtárba, moziba, múzeumba stb. csak ne csináljunk úgy mintha ezek ismerkedésre alkalmas helyek lennének, tudjuk jól, hogy alapvetően mindenki jó távol ül le / áll mindenkitől, hogy még véletlenül se kelljen egy szót se szólni a másikhoz… egy depressziós, de még egyáltalán csak egy introvertált, félénkebb, csendesebb, visszahúzódóbb személy pedig nem fog odamenni direkt beszélgetni máshoz pláne úgy, hogy nagy valószínűséggel le lesz pattintva. Én nem szeretek pl. bulizni, koncertekre járni és igazából így ugyanúgy nem találok társaságot egy egyetemvárosban sem mint egy kisvárosban. Most gondolj bele, hogy valószínűleg a kérdező is vidéken lakik, ahol nagy valószínűséggel nincsen olvasóklub, táncház, hímzőszakkör meg nem tudom mi.
2022. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16: köszönöm!
2022. máj. 21. 10:34
 18/19 anonim ***** válasza:
56%
Szép kifogások. A valóság az, hogy ti 20millió ember között összezárva is képesek lennétek magányosak lenni. Mert egyszerűen nem próbáltok változtatni. Én is voltam magányos, annyi a különbség, hogy én felemeltem a seggem és elmentem ismerkedni. Jaj, hogy nem egyszerű? Kimondta hogy az lesz? Semmi sem egyszerű.
2022. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Persze, gondolom depressziós voltál, szociális fóbiás, pánikbeteg, introvertált egy tanyán lakva stb. és akkor csak úgy felemelted a segged és mentél ismerkedni, nyilván. Köszönjük szépen a nagy segítséget, "megaszontad"!
2022. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!