Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem mint ha ellenék átkozva egész életem során az élet minden területén másnak olyan könnyen megadatott minden én meg szenvedek mindennel az életbe ragyás fej,gerinc ferdülés, sovány test,kopaszodás,a szemem is rossz, gyenge szociális képesség, gyenge szexuális teljesítmény, csóró vagyok, úgy érzem egy örök vesztes vagyok tudom van amin lehetne még javítani de ennyi mindent leküzdeni nagyon nehéz ezek miatt utálok is emberek között lenni kilátástalan minden számomra van valami tanácsotok
2022. máj. 28. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Másnak sem könnyebb, ez csak illúzió.
2022. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek megvannak a maga problémái, csak ezekről te nem tudsz. Az se biztos, hogy bizonyos dolgok könnyen jöttek, lehet nagyon is sokat küzdött érte, csak te egyedül a végeredményét látod, ő meg nem mondja el mindenkinek, hogy mi van a háttérben. Könnyű arra fogni, hogy mindenki másnak milyen jó, egyedül te szenvedsz, de ez nagyon nincs így. Ráadásul a problémáid közül egyik se tragikus, egy részén simán lehetne javítani, ha kitartóan tennél érte, egy másik része meg gyakori és más is együtt tud vele élni. Nem vagy se szerencsétlen, se elátkozott és lehetne sokkal jobb életed is, de az nem jön magától, tenni is kéne érte kitartóan. Ahogy sokan mások is teszik.
2022. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha csak fel ennyit töltenél siránkozással akkor a felszabaduló időt tölthetnéd cselekvéssel is, hogy jobb legyen az életed.
2022. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kopaszodok, ferde a gerincem és mindig nagyon vékony voltam. Utánaolvastam picit a testépítésnek hogy mennyit kell enni, hogyan kell edzeni, azóta a külsőm megváltozott. A hajam (ami maradt) leborotválom. Az elején nem élveztem annyira az edzést, hosszabb távon ez lett a hobbim...
2022. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igazabol szerintem az emberek nagy része ugyan ebben szenved vagy volt már ilyen helyzetben. Én úgy vélem hogy minden fejben dől el

Neked kell építened magad és nem lehúzni megjobban

A legtöbb hibát ki lehet javítani magunkon amit pedig nem azt lehet enyhiteni

Valószínűleg az önbizalmad a nullán van ami nagyon rossz

Írtad hogy vékony vagy,kezdj el edzeni,nem muszáj edző terembe lehet otthon is

Pár hónap múlva látványos eredményeid lesznek és egy jobb külső sokat dob az ember önbizalmán

Utána pedig csak fölfelé kell haladni nem hatra nézni

Képezd magad és legyen mindig léhább egy célod az életben amit el szeretnél érni mert anélkül elég nehéz lesz a kilátástalan helyzeteden javítani

A pattanásokkal tanulj meg együtt élni de vannak rá kenőcsök amik enyhítik

2022. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!