Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek nincsenek barátai az...

Akinek nincsenek barátai az mit fog csinálni nyáron?

Figyelt kérdés
Nektek mi a tervetek?
2022. jún. 6. 10:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanazt, amit eddig. Sírok mert magányosnak érzem magam.
2022. jún. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy lesz e erőm felülemelkedni a magányon, szorongáson, múlton, félelmeken, haragon. Ha igen, akkor dolgozni, sportolni, tanulni fogok. Ha nem, akkor egyedül dögleni, inni, sorozatot nézni.
2022. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb napokon unatkozni, sírni, jobb napokon önfejlesztésre fordítani az időt és tenni azért, hogy jobb legyen az életem.
2022. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozom, ugyanúgy mint eddig. Augusztusban lesz két hét szabadság. Azt kell csak valahogy megoldni.

Olyan barátaim, akikkel sűrűn, akár napi szinten összejárnánk, vagy nincsenek, vagy ebben az időszakban ők is elvannak a saját családjukkal, gyerekeznek, férjeznek, feleségeznek, nyaralnak.

Nekem saját családom nincs. Egy távoli nagynéném van, rajta kívül senkim. De vele sem szoros a kapcsolatom.

Ennek ellenére általában elvagyok ilyenkor is. Itthon teszek veszek a ház körül. Gazolok a kertben, nagytakarítok, kocsit mosok, rendet rakok a garázsban, stb. amire máskor nincs nagyon időm, kedvem. Vagy autóba ülök és távolabbi városokat fedezek fel, esetleg elugrom a Balatonra csobbanni egyet. Több napos nyaralásra nincs pénzem, ezek általában ilyen reggel indulok, este hazajövök programok.

Szóval nekem ez általában nem olyan nagy gond, az egyedüllét ellenére sem.

2022. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Kirándulok, lejárok a Balaton-partra, olvasok, bővítem a tudásom, és játszok. Ugyanazt mint eddig (a Balatont leszámítva, nyilván)
2022. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nekem is attól függ, hogy sikerül-e elég mentális erőt összeszednem ahhoz, hogy magam mögött hagyjam a szorongásom, félelmeim és a magányom.

Ha igen, akkor nyelvórákat veszek (elsősorban beszéd és kommunikációfejlesztés miatt) és keresek valami rugalmasabb diákmunkát pár hétre, illetve itthon folytatom tovább egy másik nyelv tanulását.

Ha nem, akkor maradok itthon, sorozatot nézek, netezek és nem túl produktívan tengetem napjaim.

2022. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Dolgozni fogok
2022. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni, mint eddig bármikor. 1 hét pihenő lesz, akkor a ház körül fogok tenni-venni. Illetve hódolok a hobbimnak.
2022. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Várom míg eltelik a nyár, aztán keresek valami munkát.
2022. jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nyaralni, sétálni, meg ki pihenni az egyetemi vizsgákat. 😀
2022. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!