Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek nincsenek barátai, de nem is akarnak? Mit szoktatok csinálni a munkán és sulin kívül? Mivel telik a hétvégétek?

Figyelt kérdés

Én H-P munka, aztán edzés, hétvégén pedig a párommal vagyok. Közös programokat csinálunk stb...

Jelenleg a jogsit is csinálom.

Munka mellett egyetemen is tanulok, már csak 2 félévem van hátra. A szakdolgozatot is lassan elkezdem írni, jövő félévben angolból kell egy felsőfokú nyelvvizsgát produkálnom a diplomához, szóval lesz mit csinálnom...

Évek óta nincsenek barátaim, de úgy érzem, hogy nem is lenne rájuk energiám/időm.


Ki van még így?


2017. szept. 14. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

kockulás, tanulás, egyetem, kikapcsolódás párommal, sportolás


szóval ugyanazt, mint te kb :D


nekem a válogatósságom miatt nincsenek barátaim.

2017. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nincs párom, így olvasás, netezés, kerékpározás, bevásárlás, takarítás, ügyintézés megy csak. Jövőhéten elkezdek egy tanfolyamot, novemberben még egyet. Nem nagy életperspektíva, tudom, szeretnék jobbat.
2017. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És amúgy ti hány évesek vagytok?
2017. szept. 14. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
netezgetek, filmezek, ennyi.
2017. szept. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!