Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más férfi is vágyik CSAK az...

Más férfi is vágyik CSAK az ölelésre, testi közelségre?

Figyelt kérdés

Voltak már párkapcsolataim, de a szex, a feleslegesen generált konfliktusok, valamint a párunkkal együtt "járó" család nem hiányzik, azonban a testi közelség, bújás, ölelés igen. Nem tudom mivel magyarázni, pedig gyermekkoromban teljesen kimaradt ez a fajta kontaktus, azt hittem, utálni fogom, most pedig mégis szomjazom rá.


Fiú-lány barátság létezik úgy, hogy nincs közöttük semmi, nem értik félre a másikat, de mondjuk egymáshoz bújva tudnak filmezni? Pont ideális lenne. :D (Vagy ez már túl a barátságon?)


2022. jún. 6. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem minden a k..a szex, persze hogy néha hiányzik az ilyesmi is, attól hogy férfi valaki még vannak érzései.
2022. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hiszen az vagyok. Csak kérdés, hogy vajon aszexuális lehet, ha nekem nincs már szexuális jellegű vágyam (régebben volt, de túl sok a gond a szexszel), csak a testi közelség, vagy az aszexuálisak arra sem vágynak?!
2022. jún. 6. 22:17
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy az vagy, de az is lehet hogy nem váltotta ki még benned senki érzelmileg igazán hogy akard a szexet, ezek bonyolultabb témák...sok nő hiszi azt hogy minden férfi mindenkit megkúrna érzelmek nélkül.
2022. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Egy nap a gyk felhasználótábora rá fog jönni hogy nemtől függetlenül mindannyian ugyanúgy emberek vagyunk. Ezzel a gyk eléri a célját és végleg megszűnik létezni.
2022. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De addig marad a végtelen hülyeség energiája és mélyíti ezt a fekete lyukat. :)
2022. jún. 6. 22:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Belefer baratsagba az oleles.

N

2022. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vágyik. Engem januárban hosszan megölelt egy barátom (lány). Majdnem elsírtam magam az örömtől...
2022. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom. én igazán szeretnék egy barátnőt


Demiszexuális vagyok, szóval alapjáraton nem tudnék szexelni olyan csajjal akit nem szeretek vagy valamilyen érzelmi szinten legalább vonzónak találom.

Viszont eddig mindkét kapcsolatomat toxikus csajokkal sikerült összehozni ami eléggé elvette a kedvemet az élettől első sorban.

Szeretnék családot, szeretnék egy egészséges kapcsolatot és szeretnék szexelni. De nem akárkivel.



De jah volt hogy egy lány random megölel, annyira lefagytam, de olyan édes és jó érzés volt.

2022. jún. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Hozzád hasonlóan én is enyhén szeretethiányos és bújós típus vagyok. Barátnőm jelenleg sajnos nincsen, de a lánybarátaim közül vagyok már néhányukkal olyan bizalmi viszonyban, hogy elfogadják és tolerálják, hogy ilyen vagyok. Szóval velük gyakran tudok ölelkezni, cirógatják közben a hajamat, megpuszilják a fejemet, satöbbi. Persze ezt nem úgy kell elképzelni, hogy amikor találkozunk, akkor nonstop ott lógok a nyakukban, hanem ugyanúgy beszélgetünk, hülyülünk mint másokkal, csak épp néha vannak ilyen bújósabb pillanataim.

Ezzel csak azt akartam sugallni, hogy ha nekem sikerült ilyen lánybarátokat találnom, akkor neked se lehetetlen 🙂 Csak lehetőleg a barátkozás elején ne ezzel a tulajdonságoddal indíts.

2022. jún. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt párkapcsolatom, így kíváncsi vagyok milyen lehet az együttlét, de az ölelésre jobban vágyok, mert az tudom milyen és ezért hiányzik igazán.
2022. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!