Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jo dontest hoztam?

Jo dontest hoztam?

Figyelt kérdés
Letoroltem magam minden social media oldalrol. Kutyat nem erdeklem sem ott, sem a valo eletben. Ez az igazsag, egy arva baratom nincs, pedig nem csak ultem es vartam. Jobb lesz nekik nelkulem. Es talan nekem is mindenki nelkul. Maganyos vagyok mar hosszu evek ota.. sem kapcsolatra, sem masra nem vagyok alkalmas.. pedig egykor csaladra vagytam. Mostmar csak arra, hogy mindenki bekenhagyjon, ahogyan eddig is. Utalok itthon lenni, utalok mindent. A korom mindegy. Joval 18 felett..

2022. jún. 9. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked igy jobb, akkor igen
2022. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igy csak elvágtál mégegy kapcsrendszert.
2022. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy elvagtam de ha ez erdekelne valakit is az csakis en lennek. Es engem sem erdekel.
2022. jún. 9. 19:49
 4/14 anonim ***** válasza:
ezerféle csoport van ott . nem igaz , hogy nem találtál valamit ahova csatlakozhatsz.. TAnulnivalók érdekességek , híroldalak.
2022. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hoztál jó döntést. Nekem legalábbis nem lenne jó, te se itt kérdeznéd, ha jó lenne.
2022. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nincsenek olyan helyek, amik erdekelnek. Az egesz csak elvette az idom. Most mivel nem azt csinalom, igy unatkoztam es kerdest tettem fel ide. Holnap csinalok valami mast..
2022. jún. 9. 20:30
 7/14 anonim ***** válasza:
és az mivel jobb , hogy itt unatkozol? tele a fb érdekesebbnél érdkesebb közösségekkel és nem találtál párat amit követhetsz?
2022. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igy van.
2022. jún. 9. 20:43
 9/14 anonim ***** válasza:

és akkor most miért kell itt megkérdezni, ha te nyilvánvalóan tolod előre a toxikus pozitivitást ezzel kapcsolatban


most eldöntöd hogy mit akarsz és nem másoktól keresed a megerősítést

2022. jún. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
nem
2022. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!