Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jo dontest hoztam?

Jo dontest hoztam?

Figyelt kérdés
Letoroltem magam minden social media oldalrol. Kutyat nem erdeklem sem ott, sem a valo eletben. Ez az igazsag, egy arva baratom nincs, pedig nem csak ultem es vartam. Jobb lesz nekik nelkulem. Es talan nekem is mindenki nelkul. Maganyos vagyok mar hosszu evek ota.. sem kapcsolatra, sem masra nem vagyok alkalmas.. pedig egykor csaladra vagytam. Mostmar csak arra, hogy mindenki bekenhagyjon, ahogyan eddig is. Utalok itthon lenni, utalok mindent. A korom mindegy. Joval 18 felett..

2022. jún. 9. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem. Már Amerigo Madák is megmondta, az étel célja nem az erdei kunyhóba menekülés.
2022. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
..egyébként nem nyavalyogni kell, hanem értelmes tevékenységgel tölteni az életedet. Ha visszanézel eddigi életedre, és nem találsz semmit, ami iránt érdeklődést fejtettél ki, rokonszenvet éreztél, satöbbi, hát, akkor is megpróbálhatsz bármit, elkezdhetsz Bulgakovot vagy Gravest olvasni, de felőlem akár Peterditől a Derékmájer is lehet, az is jó. Fizikát tanulni. Súlyt emelni. Ezektől jön normális ismeretségi, baráti kör, vagy akár vonzalom is, nem pedig a nyavalygástól. És ha nem jön, akkor is kellemesen töltötted el az Életet.
2022. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ez. Tudtam anelkul dolgozni, hogy a telefonert nyulkalnek, es meg mosolyogtam is vegre 😅
2022. jún. 10. 20:44
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok, és kutyát se érdekli már mi van velem.

Egyszer én is töröltem magam, de rajottem így még jobban lecsusznék. Szóval fent vagyok itt ott. Néha kommunikálok másokkal, így legalább még lebegek a vízen.

26 l

2022. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!