Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül érzem magam,...

Nagyon egyedül érzem magam, viszont nem bírom az emberek társaságát. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta azt vettem észre magamon hogy zavarnak az emberek, nem tudok elviselni senkit, nincsenek barátaim de valamiért nem is szeretnék. Egyetlen egy emberrel szeretek úgy igazán beszélni, de csak neten tartjuk a kapcsolatot. Mivel foglalja le magát egy magányos ember? Néha úgy érzem kezdek megbolondulni, régebb úgy voltam vele hogy jó, most unatkozok de majd biztos minden jobb lesz mert később lesznek barátaim de nem lettek, most meg nem szeretnék barátokat, utálok emberek között lenni, de mégis nagyon egyedül érzem magam néha. Már nem érdekel semmi, nem tudom hogy mit kezdjek a hátralevő életemmel.

2022. jún. 10. 05:38
 1/9 anonim válasza:
97%

Javíts ki, ha tévedek, kérlek.

Nem volt az életedben valaki, aki rettentően megbántott? Aki minden nap eszedbe jutna és fáj amit vele kapcsolatosan érzel?

2022. jún. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, volt ilyen. Amióta nem találkozok majdnem senkivel, nincs aki bántson, mondjuk ez egy előnye az egyedüllétnek
2022. jún. 10. 06:17
 3/9 anonim válasza:
95%

Megértelek :c

Félsz, hogy csalódni fogsz, úgy érzed, hogy nem bírnád el újra azt a fájdalmat és inkább nem adod meg a lehetőséget sem annak, hogy újra csalódj. (?!)

Van valami hobbid?

Én mikor csalódott voltam teljesen bele menekültem az edzésbe, festésbe, vers írásba, olvasásba és javított a kedvemen sokat, hiszen kiírhattam magamból amit éreztem, fejlesztettem magam.


Onnan is érezhető, hogy valami meghatározó történt veled, hogy nem teljesen érdekel mi lesz a továbbiakban. De közben vágysz a szeretetre, vágysz emberi kapcsolatokra,csak félsz attól, hogy ragaszkodni kezdesz vagy hát a csalódástól. Vannak még jó emberek,sosem tudhatod mit hoz az élet, nekem is teljesen reménytelen volt a fejemben a jövőm, az emberekkel, mindennel és mindenkivel, mégis akkorát fordult és olyan hirtelen az életem, hogy évek után sem hiszem el.

Nyiss a körülötted lévő dolgok felé, amikre eddig nem adtál magadnak lehetőséget.

Ne aggódj, minden rendben, lesz és minden rendbe fog jönni!

2022. jún. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Vedd magad körbe állatokkal. A legjobb társaság.
2022. jún. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Én se vagyok az a tipus aki barátokkal veszi körül magát. És van 4 macskám meg a család kik mindent pótolnak.
2022. jún. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha lemész csúcsidőben az osonba, akkor körbeveheted magad állatokkal:DDD


Tiplizz az állatkertbe sétálni vagy állatsimizőbe ( sajnos drága séta lehet-olcsóbb azért a dilidokinál ), de ne vásárolj már mindenféle kedvtelési állatot, minek...lelki szemetesládának...áhh.

2022. jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

- Állatok

- Megtanulni egyedül is jólérezni magadat. Kreatív hobbik, sport, tanulás, kertészkedés, stb többszázmillió ember él egyedül, de boldogan

- Célokat kell találni, és azokat elérni

2022. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem megpróbálkozhatnál majd ha lesz lehetőséged barátokat szerezni. Vagy elmehetsz pszichológushoz ha van rá lehetőséged. Illetve találj ki hobbikat, amik érdekelnek és mikben el tudsz mélyedni.
2022. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki dilidokihoz küldd, az nem véletlen teszi, kevés betege, kicsit gondold át a buta tanácsokat;)
2022. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!