Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehet az, aki veszélyesen...

Mit tehet az, aki veszélyesen kezd bekattanni az egyedülléttől?

Figyelt kérdés
Az igazán veszélyes állapot akkor fogja el amikor egész nap azt látja, hogy senki nem méltatja válaszra az interneten. Emailban, Messengeren, és ez gyakran előfordul. Olyankor egyre betegesebb gondolatai támadnak. Ismerkedni meg képtelen másokkal hiába vágyik rá. Mit tehet az akivel ez van? Aki teljesen be van kattanva attól hogy egész nap nem ír senki sehol
2022. jún. 14. 15:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Itt azért gáz az E/3, mert átteszi magáról a betegségtudatot. Nem én vagyok beteg, nekem nincs szükségem segítségre, hanem ő az. Ezzel a hárítással saját helyzetén ront. Nyilván az is egy megoldás, hogy próbál objektíven tekinteni magára, külső szemlélőként, mert másoknak könnyebb segíteni, mint magunknak, de egy anonim oldalon nem merni leírni, hogy gyerekek segítsetek kilábalni, mert szarul vagyok.. ez hárításra utal, nem más nézőpontra! :)

Szóval kérdező: rakd el a telcsit és menj ki! Hihetetlen ereje van a napfénynek, végtelen térnek, a friss levegőnek mentális problémákra!

2022. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#11: megelőztél. 😁


Pont ezt akartam írni. Tagadja a sajat problemáját, áthelyezi egy altalanos alanyra

2022. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
22%

Ha tudnád az e2 e3 értelmét az nem hárítás.

Nem mindenki érti a magyar nyelvet még attol hogy magyar🤣

2022. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%

Az e2 vel lehet jol illusztrálni


Ha azt szeretnéd hogy a másik áterezze a problémád es valoban ugy valaszoljon hogy bele tudja magát élni hogy abszolut választ kaphasson akkor e2 t használsz.(jé e2 ben irtam🤣)


E3

Ha azt szeretnéd hogy ne személyeskedés legyen belole, ne teged kritizaljanak hanem mint általános problémára megoldást nyújtsanak e3 ban fogalmazol


Rengetegen nem értik az e2 e3 at

2022. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
41%
13. Nincs igazad. Vagy te is sorstarsa vagy a kerdezőnek.
2022. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
14. Hulyeseg... mwnipulació... mint mikor az anyósproblemát a meny írja ki az anyós szemszögeből... vagy a tini lány a szülők neveben írja ki a sajat baját...
2022. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
29%

15 magyar kommunikacio

Elso oldalon irtam peldamondatokat hogy aterezhesd a jelentestartalmakat. De nem megy

1Faradt vagyok- 2 az ember néha fáradt- 3kepzeld el hogy fáradt vagy


Mindharommal a hallgato fél kulonbozőképpen reagál

1.lehet lesz.rja hogy te caradt vagy

2. Megértest tanusit

3. Bele tudha magát kepzelni


16 amikor másnak adja ki magát valaki az megint más🤦‍♀️

2022. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
46%
*te fáradt vagy
2022. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
69%

kérdező


mennyél ki, egyél egy fagyit, feküj ki egy gyepre és örülj a nyárnak..

2022. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%
17. Szómágia...
2022. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!