Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki, aki hasonló helyzetben...

Valaki, aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, és eléggé introvertált személyiség. 2 barátom volt/van összesen, de az egyiküknek van egy nagyobb baráti társasága és ezért nem vagyunk annyira szoros kapcsolatban, a másik pedig másfél éve van kapcsolatban, és azóta szinte teljesen kizár az életéből, és zavaró, hogy semmit nem tudok megbeszélni vele, amit korábban, mert az az első dolga, hogy elmondja a párjának, még az olyan kellemetlen titkaimat, bajaimat is, amit nem akarom, hogy egy olyan ember tudjon rólam, akit szinte nem is ismerek.

Szóval eléggé eltávolodtunk mindenkivel, és így másfél év magány után kezdem azt érezni, hogy nyomaszt, hogy nem tudom senkivel sem megbeszélni a dolgaimat. És itt nem csak a bajaimról van szó, hanem úgy eleve, bármi történik velem, egyszerűen nincs senki, akinek el tudnám mesélni, és érzem, hogy ez kezdi egyre jobban rányomni a bélyegét az életemre. Nem akarok ebbe belesüppedni, nem akarok ilyen fiatalon belekeseredni. Nehezen nyílok meg, de talán ha lenne hozzám hasonló ember, akivel tudnék beszélgetni, akkor tudnánk egymásnak segíteni, és akár szuper barátságok is kialakulhatnának.


2022. jún. 16. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Ez általában az élet rendje hogy ha valakinek párja lesz akkor eltávolodik a barátaitól, persze nem rossz szándékkal, csak egyszerűen annyira megváltoznak számára a dolgok, és hogy kivel tölti az idejét.

Amúgy mondanám hogy beszélgetésekben benne vagyok, de írod gimis vagy én meg 20-as éveim végén járok, de aztán ha gondolod pár levelet válthatunk, én ráérek. :)

2022. jún. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20%
Nézd, mondanám, hogy bízz a csodában és meg fog jönni az az ember, aki számodra jó társaság lesz; de azt kell, hogy mondjam, valószínűleg nem fog. Én hat évet vártam, és nem jött. Próbálkozni kell. Menj el helyekre, ha lehetőséged van rá, és ha valakivel jól érezted magad, utána rá is írhatsz. Ne várd, hogy jöjjön, mert nem fog jönni.
2022. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!