Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen érzés örök szinglinek...

Milyen érzés örök szinglinek lenni?

Figyelt kérdés

Ti akartátok vagy egyszerűen sosem sikerült összejönni senkivel? Megbántátok? Ha visszamehetnétek az időben, változtatnátok ezen? Hogyan viselitek az ezzel kapcsolatos negatív megjegyzéseket családtagoktól, barátoktól, ismerősöktől (ha vannak)?

Nem érzitek azt, hogy lemaradtatok valamiről? Nincs hiányérzet a miatt, hogy sosem volt párotok?



2022. jún. 24. 10:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sosem volt párkapcsolatom, nem tudom milyen lehet a "másik oldal", csak ezt a fajta életet ismerem.
2022. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%
Nekem se volt még, ha lesz jó fizetésem és saját házam, akkor majd 30 év felett gyerekes nőknek kellek.
2022. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem örök szingli, de több kapcsolat után (amikbol nem lett együttélés) úgy hozta az élet hogy évekig szingli lettem.

Nekem nem vokt jó. Egyszerűen nem találkoztam senkivel aki alkalmas lett volna, elmúltak a bulis évek amikor olyan könnyű volt ismerkedni. Nem vagyok az a típus aki akkor is össze tud ismerkedni valakivel amikor leugrik a boltba. Szóval nekem nehezebben megy. Régen a szórakozóhelyeken oldott volt a hangulat ezért könnyebb volt.

Tehát én nem érzem jól magam sokáig egyedül, egy éjszakás kalandok sem nekem valók. Nem vahyok tarsfuggő, hanem szeretem megosztani a dolgaim valakivel. De nem tudtam.

Azon változtatnak hogy kicsit nyíltabb lennék. Mert egy idő után begubóztam hogy észre se vettem. Ellustultam és nem is tettem lépéseket, ha valaki bókol akkor nem csináltam mintha nem vettem volna észre. Egy idő után már nem akartam próbálkozni. Aztán jött a mostani párom és rájöttem arra amit csak elnyomta magamban higy a hosszútávú szingli élet nem az én lelkemnek való. Most boldogabb vagyok.

2022. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%
* úgy csináltam mintha
2022. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Ateusz ***** válasza:
20%

Most én is szingli vagyok, de tudom nem tart sokáig, mivel jól érzem magam a bőrömben, és ez a boldogság vonzza a hölgyek figyelmét irányomba, persze ez csak élőben működik, online nem. :) Ez egy ideiglenes állapot, és csak rajtam múlik meddig tart. Annyi a dolgom, hogy járok emberek közé, közösségekbe, jó hallgatóság vagyok és nyitott, elfogadó mások irányába, így ezt kapom viszonzásul is.


Nem tudom, hogy van-e csodálatosabb és boldogítóbb érzés annál, amikor valóban és őszintén viszonozzák szerelmem. Ezt 18 kapcsolat után mondom, akikbe kivétel nélkül szerelmes voltam, és hűséges. A legrövidebb fél év volt, a leghosszabb 4 év, és voltak köztük távkapcsolatok, és élettársi kapcsolatok is. Előfordult, hogy megcsaltak, de kivétel nélkül mindegyik fájt a végén. Ugyanakkor semmit nem bántam meg, mert idővel tanulva hibáimból egyre szebb és boldogabban működő kapcsolatban találtam magam.


Az már egy másik kérdés, hogy pár év után miért vágyom még mindig a szabadságot, de amint képes vagyok lezárni magamban a múltat és tiszta szívvel nyitott vagyok az újra, úgy megjelenik az életemben az, akivel jól érzem magam és összhangban tudok lenni. Ez eddig mindig így volt, és ebből kifolyólag pár hónapnál tovább sosem vagyok egyedül.

2022. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 NTBS ***** válasza:
Biztosan van jó és rossz oldala.
2022. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szar.
2022. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15. Igen én is megfigyeltem hogy miután hisszú ideig nem volt senkim a mostani kapcsolatomba én is tiszta lappal érkeztem, mindent lezártam a fejemben ami előtte volt. Néha szerintem kell egy szünet. Talán nem olyan hosszú amennyi nekem volt. 13 vagyok.
2022. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A világ legojob dolga azért mert zavarja a többi embert az egyetlen rossz dolog hogy, azt kel kamuzam hogy, van párom.Ne zaklasanak azzal miért nincs.De többi ilyen családos meg házas rosszul vagyok mert mindegyik csalja a másikat arra gondolok minek játszák meg magukat lehet meg unták hogy, csesztetik őkett mert szinglik.Ezért válaltak mindent még a rosszat is én ugy látom hogy, megelöztem őkett rossz hazudni hogy, van valakim de legaláb nyugiba lehetek.
2022. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész pár-kapcsolatos dolog, egy butaság. Miért? Pont azért mert kb 90 százallékban csak egy ideiglenes dolog. Szintén kb 90 százalékban az emberek szidják az ex élettársukat, szakítás után, és én nekem ez természet ellenes. Miért kell egymást szidni a szakítás után azt, akivel nyálat és egyéb test nedveket cseréltél? Intelligensen is lehetne kezelni, tiszteletben kéne egymást tartani a szakítás után. Diszkréten, egymást nem kibeszélni. Szóval ez hogy párt akar az ember, csak egy kényszer. Meddig elégíti ki az érzelmi szükségleteidet egy élettárs? És mennyi kompromisszumot kell kötnöd azért a kevéske szeretetért cserébe? Vagy azért az illúzióért cserébe hogy te szeretve vagy? Valóban megéri? Utána pedig, ha vége lesz, jön a nagy szívfájdalom, meg hogy összetörtek, meg hogy mégsem azért szeretett aki valójában te vagy! Hanem akinek ő hitt. Vagy kiderül hogy csak kihasznált, hogy elterelje a figyelmét Veled arról, akit valóban szeret. Nos, mindenki döntse el maga, hogy neki megéri-e??
2022. szept. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!