Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tisztelt Gyakorikérdések...

Janosvertes32 kérdése:

Tisztelt Gyakorikérdések felhasználók! Én már viszonylag középkorú vagyok. 33 éves vagyok ebben a 2022-és évben és nagyon gyötör ez a magány az egyedüllét már mindent megpróbáltam de nem éreztem jól magamát a bőrömben úgysem most mit csináljak!?

Figyelt kérdés

komolyan tényleg nagyon gyerek játszó pajtásom barátom sem volt.később tizen huszon évesen mind a mai napig egyedül mehettem/mehetek el mindenhova annyira nagyon unom már ezt is.

egyetlen hű társam a magány maradt.



2022. jún. 25. 17:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Próbáltam már szó szerinti barátkozásra ,kirándulásra keresgélni - itt is.Kivétel nélkül mindenki félreértette, szexuális ajánlatnak vette. Egyetlen egy férfivel tudtam találkozni, kb három órát sétálni,beszélgetni, de ő is főleg a saját gondjait ecsetelte, panaszkodott.

Ha az emberek egymásra kíváncsiak lennének,barátkoznának, akkor adandó alkalommal nem zúdítanának panaszokat,sirámokat egymásra.

Na, ez az oka, hogy nem ismerkedem már,nincs értelme. De az is igaz, hogy akik nagyon magányosnak tartják magukat,vagy nem válaszolnak, vagy pedig eszük ágában sincs személyesen találkozni. Inkább bezárkóznak és panaszkodnak tovább....

2022. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Középkorú? xd Majd 50 évesen szivi.. Ne viccelj, te egy fiatal és elbüvölő ember lehetsz :D Ne viccelj már, értékes vagy és te is tudod :)
2022. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

Ott a műpunci vehetsz egyet és gyakorolj!

Gyakorolj, és gyakorolj, míg egy nap mesterien fogod csinálni....

Hidd el a műpunci meghálálja...

De vehetsz guminőt is azon van mit fogni azzal is jól fogod érezni magad...

A guminő nem beszél ő csak azt akarja még még még... Úgy megbaszhatod, ahogyan csak akarod és teljesíti minden kívánságodat..

Csak sajnálni tudlak, ami miatt egyedülálló vagy... Ki kéne próbálnod a melegséget hátha bejön.. Egyszer élünk fiam.

2022. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Ateusz ***** válasza:
80%
Először fogadd el magad és a helyzeted, aztán mindezek ellenére szeressd önmagad. Ha ez meg van utána tedd ezt meg másokkal is, így olyan emberek között találhatod magad, ha ügyes vagy, ahol jól érzed magad, így megszűnik magányod is.
2022. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33 évesen középkorú vagy?Akkor én 48 évesen már vén trotty lennék?
2023. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem a táncos lànyok szépek! menj el egy bàrba nézz egy pàr jó csajt és úgy fog vízni a fejed, hogy csak na! Azt@àn jõhet a kõvetkezõ élmény... sok sikert az életedben... Ui :Higgadj le , mert a gondolatok nagyon elronthatjàk az embert...
2023. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!