Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindjárt 18 éves leszek, és...

Mindjárt 18 éves leszek, és még soha nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Ahogyan a kérdésben is olvasható, hamarosan betöltöm a 18-at, amivel úgy érzem elérkezem egy “mérföldkőhöz” az életemben. Igen ám, de nekem még csak egy barátom sem volt sosem, ami azért eléggé elszomorító tényező😅

Más is van ezzel igy rajtam kívül?

Illetve kiváncsi vagyok, ki hogyan látja: szerintetek mi az oka annak, hogyha egy lány felé egyáltalán nem mutatnak érdeklődést a fiúk? Mi a “baj” vele??



2022. jún. 27. 23:22
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
68%
18-as, azért bassza az ember szemét a lepontozás, mert jól szemlélteti, hogy mennyi gyökér van és ez bosszantó. Nagyon sok olyan kérdést látok, hogy az egyetlen érdemi, normális hangnemű, szépen, a kérdésre kifejtett válasz szinte nullára van lepontozva, a többi szitkozódó, kötekedő, frusztráció űző komment, aminek köze nincs a kérdéshez, az meg mind 100-on pörög.
2022. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
20%
Nyugodtan, engem egyáltalán nem érdekel, hogy fel vagy lepontoznak e :D
2022. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként azért nem kéne bnia a szemedet a lepontozásnak,mert ez mindig is így volt.

Rengeteg jó válasz azért jó,mert azt írja amit hallani akar a kérdező és a válaszoló.

Legyen azért,mert a válaszoló is ugyanezzel a dologgal van egy véleményen,vagy bármi.

És mindig is utálták az emberek azokat,akik leírták az igazat.

Én pl a véleményeimmel sok embert akasztottam már ki valóságban is,nem csak a billentyűzet mögül.

Csak azért,mert én nem fogok belemenni semmilyen kellemetlen szituációba,mert a társadalom így programozta az embereket.

Mert meg van írva,hogy mi az etikus,és mi nem.

Mert muszáj követni a sémát,különben furán néznek rád.

Való életben,nem pedig gyk-n.

És érdekes,hogy teljesen máshogy viselkednek az emberek.

Való életben nem feltétlen mutatják ki a szélsőségesebb énjüket.

Én pedig kifejezetten az őszinteséget szeretem,igenis kíváncsi vagyok az eredeti verzióra mert inkább kerüljük el egymást,minthogy később "én nem így gondoltam".

2022. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

18? 18???

Én most töltöttem a 26-ot és még randim se volt soha... Pedig nem vagyok se meleg se pszichopata. Csak balszerencsés. Ennyi. Örülj neki hogy te még csak 18-nál jársz.

2022. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, én 22 éves vagyok, és sosem volt párom.

Én már kicsit jobban aggódom.

Egyébként meg semmi gáz nincs ebben, 18 éves vagy, gondolom még gimnazista, vagy most végeztél. Négy évig össze voltál zárva olyan emberekkel, akikkel nem biztos, hogy érdekeltétek egymást, nem feltétlen volt annyi közös bennetek, így nem különösebben meglepő, ha valakinek 18 évesen még nem volt párja.


22F

2022. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
81%
És akkor mi van? :D
2022. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
78%

25-ös, na és akkor egyetemen nincs rá esély, mert ugye ott is össze vagy zárva emberekkel. Meg a munkahelyeden a munkatársaid sem a legjobb barátaid a legtöbb esetben.


Nekem volt olyan osztálytársam akinek 13 évesen volt barátnője, az iskolaudvaron csókokóztak. Minden unokatestvéremnek volt már, vagy van párkapcsolata. Én vagyok csak ilyen szerencsétlen.


Bár lehet megérdemlem.

2022. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 18 éves vagyok és srác. Semmi, sem csók sem kapcsolat nem volt még senkivel :D
2022. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok és nekem sem volt még párkapcsolatom.
2022. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok és nekem sem volt még, viszont alkalmi partnereim vannak.

Nem hiányzik a párkapcsolat.

2022. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!