Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos emberek mivel ütik...

Magányos emberek mivel ütik el az időt?

Figyelt kérdés
Max. felületes barátaid, ismeretségeid vannak. Párkapcsolatról csak hírből hallottál. A vérszerinti családod közül sem keres senki. E-mailt vagy munka kapcsán, vagy spam miatt kapsz. Mivel töltöd az időd?

2022. jún. 30. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
gyakori kérdésekkel pl.
2022. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Eljárok boxolni, bár a mai napig izgulok minden edzés előtt, ez heti 3 alkalom, heti 2 alkalommal eljárok futni, hétvégén egy napot azzal töltök, hogy elmegyek kocsival valami közeli tóhoz, vagy városba ahol még nem voltam sétálni, meg enni valamit, esetleg ha van valami film a moziban, akkor megnézem, vagy jó idő esetén strand, rossz idő esetén wellness néha napján.


Közben ábrándozok róla, hogy milyen jó lenne egy barátnő, annak ellenére, hogy Tinderen csak kudarc ér mert mindenki ghostingol, facebook társkeresőn matchem sincs, szóval csak önbizalom rombolás az egész.

2022. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fekszek az ágyon és álmodozok arrol milyen lenne az ideális élet
2022. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Mi az, hogy mivel "ütik el" az időt???

Ugyanúgy élvezem az életet meg a szabadidőmet, mint bárki más.

Kirándulok, kertészkedek, olvasok, filmeket nézek, vannak kreatív hobbijaim, gyűjtök pár dolgot, vannak állataim.

Soha nem unatkozom, sőt! Dupla ennyi időt is minden gond nélkül "el tudnék ütni".

2022. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Horror regényeket írok hobbi szinten, és halálra edzem magam minden nap.
2022. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedem. Mikor egyedül vagyok azzal töltöm az időmet, hogy új ismeretségeket keresek a neten. Volt több barátnőm is, szóval ilyen téren nincs gond. Csupán minden ember fura. Barátokat nem nagyon lehet találni már akire az életem is rábíznám. Barátnőkkel mindig a baj van. Legalábbis akikkel eddig összejöttem. Öngyilkos hajlam, túlzott féltékenység alaptalanúl meg ilyenek. Pedig nálam nyugodtabb embert nem lehet találni. ^^

Szóval van időm mert valakivel mindig beszélek. Az más dolog, hogy meddig. Van akivel tök jól elbeszélgetek 5-6 napig, aztán felszívódik és nem ír többet. Mindenféle van. Aki ismerkedne az írjon nyugodtan. Engem is lefoglal és én is lefoglalom legalább.

23/F

2022. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyelveket tanulok (az egyikkel tanfolyamot is fogok kezdeni pár héten belül), olvasok, sorozatot nézek, sütök-főzök és kirándulok. Valamint mostanában itthon edzek, mert a térdem megint erősítenem kell, picit elhanyagoltam sajnos.
2022. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat en csak 1 eve nyomom soloba elotte kb mindig volt bnom, azota tobbet edzek meg haverozok es egy csomo penzt felreraktam. Jo azert 1-2 kaland volt de az nem kapcs
2022. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat!
2022. jún. 30. 18:42
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A jó napokon tanulással és edzéssel. A rossz napokon káros szenvedélyekkel. Köztük a gyakorizás.
2022. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!