Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A sok egyedüllét beteggè tehet?

A sok egyedüllét beteggè tehet?

Figyelt kérdés

Szinte állandóan egyedül vagyok, szomszédaim idősek egy fiatal sincs a házban.

Utálok itthon.Mit kezdjek magammal egyedül?36 éves vagyok.

Barátok kevés van,más műszakban/beosztásban dolgozunk,bár már kedvem sincs sehova menni.

Unalmas.

Egyedül nem tudok mit kezdeni magammal.Kezdem azt érezni, hogy ha ez így megy tovább,akkor bele csavarodok.


2022. jún. 30. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem már beteggé tett, de nekem nincs senkim egyáltalán, egy haverom, barátom se
2022. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vagyunk így, sajnos.

Sajnos az emberek is elidegenednek egymástól,mindenki magával foglalkozik,vagy telefont nyomkod.

2022. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván ha rossz így neked akkor igen! Bármi beteggé tehet, ami nyomasztja az embert.

Én mondjuk szeretek egyedül lenni mert sok hülye van körülöttem, és mikor hazaérek akkor van nyugi.


De amúgy, hogy a fenébe tudtatok ilyen fiatalon így egyedül maradni?

2022. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos. Vagy hát a legtöbb embert...
2022. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Csak 1 évvel vagyok fiatalabb tőled,és több éve egyedül élek.De van társaságom,3 szeretetreméltó kutyusom és nem unatkozom.Filmeket nézek,zenéket hallgatok,és ha hiányzik egy nő,arra ott vannak a szexvideók.Se haver,se barát nem hiányzik már.
2022. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Hogyhogy nincs egyetlen kolléga, volt osztálytárs, barátnő, stb. stb. akivel tartanátok a kapcsolatot a suli óta...????


Miért nem jártok el klubba, sportolni, stb. stb....? Ahol lenne alkalom ismeretséget kötni, vagy csak lazán együtt csinálni másokkal dolgokat?

2022. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem leszólásképpen, de én már attól beteg vagyok, ahogy olvasom a válaszokat!

Tényleg nem tudom, hogy a fenébe lehet teljesen egyedül élni a nagyvilágban!

2022. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

1 én is ..hát már semmihez semmi kedvem csak fekszem.

Nem járok sehova

Dolgozni vagy apumat megnézem.

Egyedül is dolgozok,szóval azt hiszem lassan keresnem kell egy szakembert, mert ez így már nem mehet tovább.

Írj rám ha van kedved.

2022. jún. 30. 18:11
 9/17 A kérdező kommentje:

3

Én úgy hogy munkahelyen is egyedül vagyok és a barátokkal más műszakba kerültem,a legjobb barátnőm két helyen dolgozik,ezen a héten konkrétan két percre és egy ölelésre láttam,plusz neki ott a férje .

És ez így szépen lassan kialakult,hogy itthon ülök egyedül vagy fekszem és már senki és semmi nem érdekel .Pedig előtte állandóan mentünk, ebédelni, vacsorázni,vakahol mindig ment a prasnyálkodás.

Most semmi.

Szépen lassan egyedül maradtam.

Családom másik városba,innen 40km.

Néha elmegyek de ott sincs sok minden,a szüleim már idősek.

2022. jún. 30. 18:14
 10/17 A kérdező kommentje:

6

Facebookon tartjuk a kapcsolatot de azzal nem vagyok beljebb.

Szét vagyunk széledve a világba,de azt hiszem nekem ez az egyedül dolgozás kezdte hozni a rosszat magával,hogy egy idő után már otthon is inkább maradtam egyedül,nem mentem sehova és így szépen lassan becsavarodok.

Pedig tényleg világi csaj voltam.

Állandóan úton ezer ember körülöttem.

Most pedig a nagy semmi.

2022. jún. 30. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!