Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha folyton egyedül...

Mit tegyek, ha folyton egyedül telnek a napjaim?

Figyelt kérdés

Próbálom leírni röviden a körülményeket:

Az rendben van, hogy nagyon jó családom van, bármikor hívhatom őket, nincs semmi dráma, a nővéremmel is szoktunk találkozni.

A munkahelyem nagyon szuper, a főnökeim is elégedettek velem, a kollégákkal is jól kijövök. Viszont nagyon laza is egyúttal, amire nyilván nem panaszkodom, de ez még jobban felerősíti sokszor ezt az érzést bennem.

Alapvetően szeretek egyedül lenni, tehát nem igénylem a folytonos társaságot, de ettől azért többre vágynék..

Pedig tényleg lefoglalom magam, amennyire csak tudom. Minden nap edzek, gitározni tanulgatok, nyelvet is tanulok most, néha találok 1-2 tök jó sorozatot is, ami leköt egy darabig, kimegyek néha a parkba, ilyesmik.

De egyszerűen nem tudok találni már évek óta olyan barátokat, akikkel úgy igazán közel állnánk egymáshoz, és ez mindig úgy elszomorít. :( Mások folyton mennek a programokra, teraszokra, strandra, én meg sokszor még moziba is egyedül megyek. Akik vannak, ők olyanok, hogy találkozunk néha persze, de ritkán, több hetente, és ez nekem kevés, de nem érnek rá gyakrabban, meg nem is keresnek valami gyakran.. Múltkorában jógára is elkezdtem járni, de ott sem tudtam senkit megismerni, mert nem is beszélgetett senki egymással, csak akik már amúgy is együtt jöttek, ezenkívül meg nem nagyon van bármi olyan program vagy társaság, ami annyira érdekelhetne. Pl. túrázni szeretek, de ott sem találtam még korosztályomhoz illőket, meg sokszor nagyon hosszú túrákra mennek, nekem meg elég lenne 8-10 km.

Pedig szerintem egyáltalán nincs rossz személyiségem, nagyon nyitott, kedves, érdeklődő vagyok, azt mondják, vicces is.


Ismerkedek most egy sráccal, de vele sem fogunk tudni túl gyakran találkozni, messze lakik, meg egyébként sem írkálok neki egész nap nyilván, de vele legalább minden nap beszélünk valamennyit.


Más is van ilyen helyzetben? Mert nekem valahogy mindig úgy tűnik, hogy mindenki tök jól elvan a pasijával vagy a baráti társaságával, csak én vagyok ennyire magányos. :(


26N


2022. júl. 16. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Mit tegyél?


ÖRÜLJÉÉÉL!!!


Én már 10 perc csendért is hálás lennék....


Tartsál macskát!

2022. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

szia,

Én pl igen

29F

2022. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Járjál több társas elfoglaltságra (torna, kézműves, nyelv, tánc, fotó stb), kezdeményezz beszélgetést, hívd el az ismerőseidet, kolléganőidet gyakrabban, facebookon van túracsoport, használj társkereső alkalmazást, és ne olyannál maradj, aki messze lakik, az mire jó.
2022. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Te is budapesti vagy? Mert akkor sok jó program ötletem lenne.
2022. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

Valahogy nem tudlak sajnálni, de ledöbbenni életképtelenségeden igen...

Talán a programokon kommunikálj másokkal-lépj oda és szólítsd meg-beszélgess és munkatársaiddal is!Mondjuk utóbbiakat barátságba venni nem mindig bölcs dolog...

2022. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha gondolod nyugodtan írhatsz.
2022. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Helyileg merre vagy?
2022. júl. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

7

Azt írja a magányában:DDD

2022. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Ha ha, nem vicces ez sajnos, én szívesen mennék erre-arra, csak ahoz először meg kellene tudni merre él?
2022. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

9

Irány kelet, te messiás:DDD

2022. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!