Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nyaralásból visszatérve...

Nyaralásból visszatérve nagyon depisnek érzem magam. Tudtok adni valami ötletet ellene?

Figyelt kérdés
Egy baráti társasággal utaztam ki külföldre egy hétre, úgy hogy csak 1 embert ismertem és tényleg mintha most lenne 10 új legjobb barátom, nagyon jól éreztem magam, de amilyen gyorsan jött úgy ment is és tényleg szinte ki se kelek az ágyból és lehangolt vagyok.. :( délután végre újra megyek gym-be, de eléggé nudlinak érzem most magam. :(
2022. júl. 17. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ki kell ezt heverned, pihenj tedd azt ami jól esik, de adj magadnak egy időpontot amikortól már minden megteszel ami a rutinodba van még akkor is ha nincs rá kedved kezdj bele.
2022. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!