Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül mit csinálhatnék...

Egyedül mit csinálhatnék minden egyes nap?

Figyelt kérdés

27/N vagyok, világéletemben iszonyatosan magányos.

Most ezt nem részletezném, de 99%-ig addig kellek az embereknek, amíg meg tudják velem osztani a lelki gondokat, illetve amíg azt csinálom, amit ők akarnak.


Ugyanez vana programokkal. Ha én ajánlok valamit, SOHA NEM JÖN SENKI. Nem érnek rá, másik programra mennek, stb. Ellenben ha ők ajánlanak fel valamit, arra menni szoktam, hogy addig is szocializálódjak. Nem az érdeklődési körök mások, szimplán akkor mennek, amikor nekik kedvük van, és én vagyok aki mindig ugrik.


Ha ezt megszüntetem, amit csinálok már napok óta, egy barátom sincs és teljesen egyedül vagyok.


Pest közepén élek, viszont alapból elég szorongó ember vagyok, nehezen nyitok. Szóval, úgy adódott, hogy egyedül fogok boldogulni. Milyen programok, stb van, amire az ember egyedül is elmegy, és jól érzi magát? Én egyedül sosem tudtam elengedni magamat. Úgy érzem így nincs értelme semminek. Sétálni szoktam naponta 1 órát a Duna partján, a várban, stb, de hát ez így nem jó. Hiányoznak az emberek.


Most szombat van, megint meg volt beszélve program, amit lemondtak a barátnőim mert helyette máshova mennek, amit én nem szeretnék. Szóval:

egyedül, Budapesten, nőként. Mit csinálhatnék szombat este (és úgy bármikor?)



Köszönöm, aki segít.


2022. júl. 23. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Én pl voltam egyik kedvenc zenekarom koncertjén a hónap elején egyedül. Brutál jól éreztem magam. Akár te is csinálhatsz hasonlót.
2022. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Most voltam a Duna parton sportolni:) 26F
2022. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos ez a világ már csak ilyen, mindenki ki használja a másikat aztán eldobja mint egy rongyot, ez a modern 21 század.


Ezek az emberek akkor nem a barátaid, nekem is volt ilyen és inkább meg is szakítottam a kapcsolatot, ennek így kb semmi értelme nem volt.

Te milyen programokra szerettél volna el menni velük?


Ne haragudj de akiket te barátnak gondolsz azok már nem is azok és lehet hogy nem is voltak azok sosem.

Egy barát tud alkalmazkodni és szívesen el megy olyan programokra is amit a barátja szervezett, én biztosan el mennék, szerintem ez alap dolgok egy barátnál.


Nehéz erre válaszolni még nem tudom mit is szeretsz igazán?

Ha te ilyen jellegű vagy akkor sajnos mehetsz bárhová a világban nagyon nem hiszem hogy másképp lesz sajnos.

Teljesen megértelek.

2022. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Gyere mennyünk el együtt, hová szeretnél menni?

Csak BP belül szeretnél mozogni vagy akár azon kívül is?

2022. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Beszélgessünk itt? (F40)
2022. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Én jobb szeretek élőben beszélgetni,szóval ha gondolod akkor én benne lennék, persze csak barátkozni szeretnék mielőtt félreértés lenne.

24F

2022. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hasonló szituban voltam 29 évesen regisztráltam egy társkereső oldalra. Annyira nem párt kerestem (bár nem zártam ki a lehetőségét) inkább az időmet akartam eltölteni meg új ismerettségeket keresni. Rengeteg fefival találkoztam. Persze voltak kínosabb szituációk is meg pár hülye alak de alapvetően elég jól szórakoztam sok érdekes embert ismertem meg, sok élményben volt részem. Mivel lazán és kellő humorral áltam a dologhoz nem rontotta el a kedvem ha negatívra sikerüt egy egy randi. Vagy ezt tudom ajánlani. Vagy csatlakozz a facen kiránduló csoportokhoz. Pl hátizsákos hiúzok, túratársak (ez nem társkereső) kipróbáltam ezeket is és sok új barátom lett. A társoság nagyrésze ugyan úgy egyedül érkezett mint én. De nem volt ez baj. Mindenki nagyon kedves volt és érdeklődő a másik iránt. Az sem baj ha visszahúzódó vagy a kirándulás végére biztos gazdagabb leszel pár új ismerőssel. De egyedül is jártam kirándulni. Mikor elfáradtam megálltam fotóztan, gyönyörködtem a tájban. Ilyenkor azert vittem magammal gázsprayt a biztonság kedvéért. De szerencsére sosem kellett használnom. A budai hegyek gyönyörűek. Érdemes egyedül is bajárni őket. Uszodába is jártam egyedül meg koncertekre. Fital lanyként ott nem sokáig voltam egyedül. :) valaki mindig odajött ismerkedni. Szerintem sok lehetőség van a korosztályodnak nem kell úgy nekikeseredni.
2022. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
En pasiznek a helyedben
2022. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
A te helyedben barátság extrákkal kapcsolatot kezdenék velem. ;)
2022. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Gyere menjünk el a tengerpartra,oke?
2022. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!