Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Közel 30 évesen lehet változta...

Közel 30 évesen lehet változtatni még, hogy az ember ne legyen magányos?

Figyelt kérdés
Már mindenkinek kialakult baráti köre van, oda nyílván nehéz úgymond bekerülni. Régebben sem voltak barátaim, nehezen tudok új kapcsolatot kialakítani emberekkel. Ennyi idősen van még egyáltalán remény?
2022. júl. 31. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Merre keresel?
2022. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

"Már mindenkinek kialakult baráti köre van"


Szerinted.. amúgy meg ez csak kifogás a részedről.


Fb-on millió+1 csoport van ahova beléphetsz és ha aktív vagy és látszik rajtad, hogy nem vagy gyökér, akkor gyorsan kialakulnak privát beszélgetések is.

2022. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is sokat gondolkodom az utóbbi években (is). Tavaly lettem 30, de egyetlen barátom van csak, akivel időnként programokat csinálunk, de ő se mindig vevő rám, neki vannak preferáltabb barátai is. Az csak nehezíti a helyzetet, hogy meleg vagyok, hetero srácokkal eleve nehezen teremtek kapcsolatot. Tényleg nehéz ismerkedni, mert többnyire már megvannak mindenütt a kialakult baráti körök. De reménytelennek semmiképp nem mondanám a helyzetet, még azért fiatalok vagyunk. Én se adtam még fel, próbálkozom tovább. 31/F
2022. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Budapesti meleg férfiként nekem sincs a szó értelmében vett barátom. Párom sincs,de ez más kérdés.

Barátaim, akik voltak, szépen eltűntek,amikor párkapcsolatuk lett.Már nem is írnak,már arra sem méltatnak.Persze,ha jól belegondolok, akkor ennyit is ért a barátságuk :(

Nehéz barátkozni,mert a legtöbb ember - melegek is- virtuálisan élik az életuket,sajnos.Ebből nehezen akarnak kimozdulni, pedig látom,olvasom,hogy sokan szeretnénk barátkozni.

2022. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán ki lehet még alakítani ilyen korban is:)
2022. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán:)
2022. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!