Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nők miért hiszik azt hogy...

A nők miért hiszik azt hogy bárki aki ellenkező nemű és megszólítja őket az rögtön randizni akar?

Figyelt kérdés
26 évesen egyetlen egy női barátom sincs, meg persze párkapcsolatom se, mert akármikor megpróbálok ismerkedni egy lánnyal, pláne ha elhívnám valahová, azonnal reflexből jön a "van barátom" szöveg. Rendkívül elkeserítő. Aztán meg persze jön a kritika hogy miért nincs ennyi idősen még senkim. Mégis hogyan lenne ha még barátkozni sem lehet senkivel, mert rögtön azt hiszi lefektetni akarom?

2022. aug. 2. 23:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Köszönd férfitársaidnak, akik nem tudják, nem is akarják józan mederben tartani a birtoklási és szaporodási vágyaikat!
2022. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem sok nő baromi idegesítő..

Mondom ezt nőként.

Sokat gondolnak magukról és emiatt azt hiszik mindenkinek kellenek.

Az ő szótárukban nincs olyan,hogy férfi-női barátság.

2022. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

#1:

Szomorú, de sajnos 100% igaz.

2022. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nőként van ugyan ilyen problémám a férfiakkal. 🤷
2022. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%

Inkább azon kéne gondolkodni, mi lehet a baj veled, hogy minden nő azonnal a "van barátom" szöveggel jön.


Egy kellemes 26 éves pasinak nem valószínű hogy ilyet mondanánk.

2022. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell a kérdezőnek semmin elgondolkodnia.

Nincs baj vele.

Nem kell belemagyarázni az emberbe a problémát ami lehet nincs is ott.

2022. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
Ja hogy te vagy a kérdező másik profilrol. Értem. Én azért csak gondolkodnek ezen. 😂
2022. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem nem én vagyok csak baromi idegesítő hogy nem ismersz valakit de már táplálnád belé,hogy vele van baj.

Akkor gondolkozz el magadon. Az végülis sosem árt.

2022. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy hol próbálod meg ezt az ismerkedést? Mármint ha random pl az utcán mész oda valakihez, akkor nem csoda, hogy azonnal megy a koptatás, ha csak nem te lennél X ( Mindenki tegyen ide valami lányok által imádott férfi színészt vagy iylesmit )
2022. aug. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Mert az a tapasztalatunk, hogy 80%-ban ezért áll le egy random idegen basztatni minket és ezért kedveskedik velünk derült égből, energiát nem kímélve, mint valami idióta és pusztán valószínűségi alapon ez a logikus?
2022. aug. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!