Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nők miért hiszik azt hogy...

A nők miért hiszik azt hogy bárki aki ellenkező nemű és megszólítja őket az rögtön randizni akar?

Figyelt kérdés
26 évesen egyetlen egy női barátom sincs, meg persze párkapcsolatom se, mert akármikor megpróbálok ismerkedni egy lánnyal, pláne ha elhívnám valahová, azonnal reflexből jön a "van barátom" szöveg. Rendkívül elkeserítő. Aztán meg persze jön a kritika hogy miért nincs ennyi idősen még senkim. Mégis hogyan lenne ha még barátkozni sem lehet senkivel, mert rögtön azt hiszi lefektetni akarom?

2022. aug. 2. 23:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
92%

Volt már olyan, hogy unalomból elkezdtem chatelni egy random férfival Facebookon.


Előre leírtam, hogy nem ismerkedem, nem kalandozom. Tudomásul vette, megerősítette hogy csak unatkozik, beszélgetne.


Tök jót dumáltunk, de elég hamar belibbent a farka a beszélgetésbe, amit próbált nagyon szolidan megemlíteni. (valami olyasmi, hogy elmegy fürdeni, megmossa a 25 centis farkát is, mindjárt jön)


A végén persze én voltam a pcsa, amiért offoltam az egész beszélgetést.


A poén az, hogy előfordult többször is. Hiába voltak nagyon jófej beszélgetőtársaim, akik férfiak voltak de nem akartak semmit tőlem, attól még elment a kedvem az egésztől.

2022. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több férfi barátom is van, hülyeség, hogy egy nő-férfi között csak szerelmi kapcsolat lehet. De tény nekem van férjem, illetve a legtöbb férfi barátomnak felesége.

Mondjuk nálad egyértelmű, hogy nem barátkozni szeretnél, szóval szerintem előbb döntsd el mit szeretnél barátnőt vagy partnert.

2022. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!