Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek van még rajtam kívül...

Kinek van még rajtam kívül rossz kedve ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 19:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%
19#kétlem hogy kényszer lenne a leszületés. Ha meg bármilyen indokkal de önszántunkból születünk meg az meg sokat elmond arról hogy életet választottuk mégha rossz is, de inkább ez. Még a sivatagi éhezés is kell valamiért egyeseknek. Inkább az. Mint nem leszületni.
2022. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nekem
2022. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szinte mindig az van
2022. aug. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
21. Dehogy kell, az a karma miatt van. Senki nem akar afrikai éhező lenni. Bár tény hogy sokkal jobb helyzetben vagyok mintha ott éheznék. De egyébként az hogy egyik embernek jó, másnak szar,az se véletlen. Bár ez már ezotéria tudom.
2022. aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24# a halálban nem a materialis fizikai dolgok alapja számit az életben. A lélek választja meg vmi teljesen más miatt az afrikai éhezést is.
2022. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
91%
Nekem. Gyűlölök mindent, és mindenkit a nap 24 órájában. Nincs okom amiért boldog legyek, se barát, se munka, semmi. Állok egyedül a puszta közepén, és ömlik rám a szar, a tartozások, a bajok, minden. Semmi örömöm nincs.
2022. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nekem is.

Azt hittem a suli után elfelejtek minden bántó szót amit kaptam, de még a kedvenc évszakomban is, hiába próbálok boldog lenni, folyton eszembe jutnak amiket a fejemhez vágtak a "BARÁTAIM".

Meg a macskáim is eltűntek, idegesít minden. Már elegem volt.

2022. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!