Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek van még rajtam kívül...

Kinek van még rajtam kívül rossz kedve ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 19:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak gyakran negativ gondolataim,de próbálom öket feledtetni,csak sajna elég erös ezért gyakran vagyok demotiválva és ilyenkor semmire se tudok haladni.

Igen,gyakran gondolok arra,hogy csak a végsö megoldás lehet megoldás.

Amióta felnöttem ezek a gondolatok behálozzák mindennapjaim.


Én csak 1 megoldást tudok egyenlöre. Lefoglalni magadat a munkával,célokkal,tervekkel és bizni a jóban.

2022. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Bár én is le tudnám magam foglalni. Egész nap a gondjaim foglalkoztatnak másra sem tudok gondolni és az az igazság nem igazán tudok tenni ellenük ez szomorít el még leginkább a tehetetlenség :(
2022. aug. 5. 20:27
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látszik a gyakorikerdesek az a depresszív, szuicid, életúnt és életképtelen emberek gyüjtőhelye.
2022. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
13 Nyilván könnyebb ide leirni,mint elmondani ezt bárkinek aki aztán csak kinevetne vagy még tovább is adná.
2022. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
32%
A halál miért lenne rossz? Ezt nem értem. Élni sokkal rosszabb.
2022. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
38%

15# tudom csak tézisek, de leirom

A szellemek csak kóvájognak osszevissza nem tudnak még egy ajtot se kinyitni de szexelni sem

Aztan halállal elvileg az egyén megszunik es valami egyetemesbe olvadunk csak bele, mint egy pixel egy kepernyon. Es mindenki egy. A sok millio pixel egy bazi nagy képernyo egyéni éntudat nelkul. Mert egyetemes tudat van.


Hát en se szellem, se egy pixel nem lennék a nagy semmiben.

Nem véletlenul választjuk az életet különben senki nem akarna leszületni. Ennyire hülye csak nem lehet több milliárd ember, hogy élni akar itt es megszületik.

2022. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Visszajott a halálbol 10.válaszolotol olvastam mizu odaát

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-kar..

2022. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Kicsit el tértetek a témától :D
2022. aug. 5. 21:13
 19/27 anonim ***** válasza:
16. Valószínűleg kényszer hatására jöttünk ez büntetés. Vagy a lélek akart tanulni önszántából, amit írsz az biztos hogy baromság. Amúgy hiába élek így se tudok szexelni.
2022. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolkodom mostanság, hogy mennyivel egyszerűbb lenne feladni...
2022. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!