Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon félek egyedül, mit tegyek?

Nagyon félek egyedül, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valójában senki nincs, akihez fordulhatnék. A pszichológusom fizetett, a barátaim csak a múltban voltak valódiak. Nincs tovább. Nincs hová. Nincs, ahonnan elindulhatnék bárhová. Vége van. Leteltek a gondtalan évek és ez maradt csak. Egy szánalmas, életnek nem nevezhető élet. Amiről a legkevésbé gondoltam, még az is szép emlékke vált valahogy. De már vége. Kimaxoltam az emlékszerző periódust, ahogy lehetett. Félek, nincs tovább. Most amúgy iszom, de mindez igaz és őszinte.

2022. aug. 13. 00:09
1 2
 1/13 Isti22 ***** válasza:
39%
Miért baj az, hogy egyedül vagy? Én szeretek egyedül lenni :)
2022. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2022. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Halálos beteg vagy? Esetleg 70 éves öregember?
2022. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Én is szoktam félni egyedül, de van rá egy jó módszerem, ami engem mindig megnyugtat: olyankor karácsonyi dalokat éneklek.


Próbáld ki te is - jobb, mint az ivás! :)

2022. aug. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Mi az isten történik annál a pszichológusnál, ha rosszabbul vagy, mint amikor először odamentél. Ezért kár fizetni. Jól jöhet viszont egy ingyenes állami pszichiáter. Rádfér.
2022. aug. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező!


Szerintem próbáld ki a Bihari Vikit!


Ő jobb segítőnek tűnik, mint diplomás papírhalmozók.


Fent vannak videói a youtube-on, de fogad privát ügyfeleket is állítólag meg csoportos tréningeket is tart. Hátha segítene, és legalább társaságban lennél.

2022. aug. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Válts pszichiatert


Keress egy hobbit


Jarj programokra

2022. aug. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Tulajdonképpen mitől félsz?

A családoddal mi a helyzet?


Mit jelent az, hogy az élményszerző perióduson túl vagy? Mennyi idős vagy?

2022. aug. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Élményszerző periódus: valaki bebeszélte a fiataloknak, hogy 30 év után vége az életnek, és 40-45 év szürke szopóroller következik, amit pelenkaszaggal, gyereksírással és lélekölő munkahelyi robottal kell eltölteni, míg aztán a halál megváltja az embert a gyűlöletes felelősségek rabságából.


Figyelj, Kérdező: az elmúlt fél évszázadot első osztályú élmények beszerzésével töltöttem. Ittam, drogoztam, keféltem, tanultam, dolgoztam, zenéltem, alkottam, álltam kis- és nagy színpadokon, katedrákon és bíróság előtt, megnősültem, elváltam, apa lettem háromszor, díjakat adtam és kaptam, szerettek és utáltak, szerettem és utáltam, bántottam és bántottak, sírdogáltam és röhögtem, volt seggig érő hajam, most meg lassan kopasz leszek, és mindezt az élményorgiát addig fogom nyomni, amíg csak lehet.


Az élet maga élmény, még az él-mény szó is azt jelenti: amit átélünk.


(Vélemény, amit vélünk, küldemény, amit küldünk stb.)


Az úgynevezett ifjúságnak mindig vannak tévképzetei, és ez elég normális dolog, de ez a kortárs önsajnálat és életrettegés tényleg fura.

2022. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha hiszel Istenben, imádkozz!
2022. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!