Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Belefáradtam,van még megoldás...

Belefáradtam,van még megoldás erre?

Figyelt kérdés
27 éves pasi vagyok.Teljesen el csesztem az életem..Nem tanultam,nem tettem sokat magamért pár évig drog függő is voltam.El veszítettem kb mindenkit aki szeretett..Igaz van anyám aki minden hibám ellenére szeret,de messze él..Es már úgy ő sem tud és nem is várnám el hogy segítsen.Hosszú ideje azon gondolkozom,hogy mivel számomra nincs értelme ennek az életnek,és túl sok mindent rontottam el hogy inkább fel aksztom magam.Bár ezt holnapra terveztem..Egy ilyen helyzetben nyílván még egy utolsó segély kiáltás bennem van..Nekem nincs hobbim,sem úgy barátaim,barátnőm 1 éve nincs,és azóta senki sem akar úgy meg ismerni..Dolgozok meg minden..De engem semmi sem boldogít mert egyedül vagyok..Egy ilyen életet szerintem jobb el dobni..Vagy hát mit lehetne kezdeni ezzel??Nem megoldás ha valaki azzal jön keress hobbit meg ilyenek..Engem nem köt le semmi sem..:(

2022. aug. 24. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Lehet,egy ölelés vagy egy kiadós beszélgetés használna Neked- bárkivel is !
2022. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy olyan miatt rágódsz ami ellen már tehetetlen vagy. A jövőre kellene koncentrálni, hogy mit szeretnél pontosan az élettől. Amint ez megvan, lesz megoldás, ha csak a múlton és az elérhetetlen dolgok után vágyódsz, nem lesz.
2022. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a múltam tönkre tett idegileg is labilis vagyok hol szomorú hol normál állapotban vagyok..De nekem nem élet ez ilyen szempontból.Azt látom hogy akiket ismerek sikeresek lettek jól megy az életük..En meg 27 évesen semmit sem tudok fel mutatni..De hát manapság sokan választják azt az utat amire epp készülök..Talán jobb lesz nélkülem úgy érzem.
2022. aug. 24. 18:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire idősnek gondolod magad, valójában annyira fiatal vagy. Nem tini, való igaz, de előtted az élet, rengeteg lehetőséged van. Mondod hogy dolgozol, tehát munkád is van, pénzed is, van valami alap amire támaszkodhatsz.


1 éve nincs barátnőd, az lófsz. Vágod, hogy sokan 25 évesen szüzek és talán még a csókolózást sem tapasztalták meg? Majd lesz párod, nem kell f-sni. Az a legkisebb gond.


Nem hiába vannak felnőttképzések, azért hozták létre hogy tanulhass később is, legyen lehetőséged új irányokba menni. Ha ez megnyugtat, én 32 évesen csinálok új szakmát, úgy, hogy a gyerekkorom nekem sem volt túl ütős. Sok fájdalom ért, nekem is megvoltak a problémáim, depressziós is voltam és van amikkel még mindig küzdök, hisz nem egy csettintés megoldani őket. De van fejlődés az elmúlt években, van javulás, lettek barátaim, kezd nőni az önbizalmam, van jövőképem.


Nincs olyan, hogy nem köt le semmi sem, ez hülyeség. Van, csak nem akarsz foglalkozni vele, nem akarod meglátni vagy még nem fedezted fel. Légy türelmes, adj magadnak időt.


Most ahogy ezt elolvasod, keresd fel szépen ezt az oldalt és nézd végig a szakmákat: [link]


Gondolkozz el mik tetszenének, mikben tudnád elképzelni magad, mi vonzana. Nézz utána kicsit a neten, olvass róluk, youtube-on keress anyagot. Ha egyik sem, keress újabb listákat, nézz még többet.


Agyalj milyen életet akarsz magadnak és nézd meg az ahhoz legközelebbi opciókat. Nem leszel nyilván milliárdos, de az se rossz, ha pl. kevés stresszel beülsz melózni, 4-kor végzel és mész a haverokkal valahova, pl. játszani, sportolni vagy bármi. Jobb mint 200 fokban 12-14 órázni minden nap.

2022. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4 Bocs, lemaradt a legfontosabb, hogy irány egy szakember. Ha az egyik nem válik be, nem gond, irány a következő. Addig menni szépen, míg nem találsz egy megfelelőt, akivel van haladás, akivel fejlődsz, érdekled.


Elfecseréltél elég időt, ezt jól mondod; de bármikor mondhatod azt, hogy na elég, felállok és küzdök a jövőmért.

2022. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Még rengeteg lehetőség van előtted, fiatal vagy. Tanulhatsz akármit, előre tudsz lépni a munkahelyeden stb. Kollégák közt nincs akivel haverkodni tudsz?

Az nagyon nagy tett volt hogy a drogot letetted, legyél büszke magadra! Sok embernek nem sikerül!

2022. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Mondjduk dolgozni és tenni érte, hogy legyen.
2022. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyukád mennyire messze él? Mert ha az országban van, tedd félre, hogy ez most "felnőtt férfiként hogy néz ki", és utazz el hozzá, öntsd ki a lelked, hagyd hogy megpróbáljon életet lehelni beléd, ez most nem az a helyzet, hogy még tőle se kérj segítséget, amikor ennyire padlón vagy. Ha külföldön van, akkor hívd fel. Vagy hívd fel a lelkisegélyszolgálatot, csak ne csinálj semmi drasztikusat kérlek... Kicsit hosszabb távra meg.. most ez szánalmasan fog hangzani, de kezdésnek szerintem szerezz be egy kutyát ha még nincs, nagyon sokat tud segíteni az ember lelkének egy kutya szeretete.. És ha már egy kicsit jobban leszel, hátha nem fogod ennyire lehetetlenül kilátástalannak érezni a jövőd, és lesz energiád kiutat keresni és megoldásokon gondolkozni a helyzeteddel kapcsolatban. Pl. még mindig tanulhatsz, 27 évesen még erősen fiatal vagy, én most 33 évesen tanultam egy új szakmát. Munkahelyeden nincs legalább egy valamennyire szimpatikus ember, akivel tudnál haverkodni? Idővel talán néha eljárhatnátok szórakozni, ahol lehetőséged lenne másokat is megismerni, mert hidd el, fognak még új, számodra kedves emberek jönni az életedbe, csak kérlek adj magadnak rá esélyt!
2022. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérlek ne tedd meg, ha gondolod ìrhatsz privàtban szìvesen beszélgetek veled
2022. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem köt le semmi, de ez nem jelenti hogy nem is fog. Lehetséges hogy csak a környezeted ingerszegény, nem veled van a baj. Nem tudsz elköltözni? Tudom hogy nem olyan egyszerű amilyennek hangzik de egyedülállálló vagy, nem lehetetlen. Jót tud tenni a környezetváltozás.
2022. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!