Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Belefáradtam,van még megoldás...

Belefáradtam,van még megoldás erre?

Figyelt kérdés
27 éves pasi vagyok.Teljesen el csesztem az életem..Nem tanultam,nem tettem sokat magamért pár évig drog függő is voltam.El veszítettem kb mindenkit aki szeretett..Igaz van anyám aki minden hibám ellenére szeret,de messze él..Es már úgy ő sem tud és nem is várnám el hogy segítsen.Hosszú ideje azon gondolkozom,hogy mivel számomra nincs értelme ennek az életnek,és túl sok mindent rontottam el hogy inkább fel aksztom magam.Bár ezt holnapra terveztem..Egy ilyen helyzetben nyílván még egy utolsó segély kiáltás bennem van..Nekem nincs hobbim,sem úgy barátaim,barátnőm 1 éve nincs,és azóta senki sem akar úgy meg ismerni..Dolgozok meg minden..De engem semmi sem boldogít mert egyedül vagyok..Egy ilyen életet szerintem jobb el dobni..Vagy hát mit lehetne kezdeni ezzel??Nem megoldás ha valaki azzal jön keress hobbit meg ilyenek..Engem nem köt le semmi sem..:(

2022. aug. 24. 18:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne tedd meg Kérdező!


Adj magadnak még esélyt!


Én se csinálom meg. Itt maradok és szenvedek(élek) tovább.


Bennem az állatotthon tartja a lelket. Oda járok szereterért. :)

2022. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!