Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lett már valaki jobban attól,...

Lett már valaki jobban attól, hogy kiírt ide egy kérdést?

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
2022. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eddig még többnyire csak rontott rajta.
2022. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Darius- ***** válasza:
100%
Számít az is mennyire provokatív a kérdés vagy mennyire adsz támadási felületet a trolloknak.
2022. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Darius- ***** válasza:
100%

Talán az sem mindegy melyik kategóriába írsz. Családi kapcsolatok, emberek, állatok nekem átlagban pozitív. Van ahová nem is néztem be. Sport, tudományok, ezotéria- itt nem jók a tapasztalataim, sok a troll szerintem ezekben, így lehet majd hanyagolom.

Válaszd ki a neked tetsző kategóriát vagy kategóriákat.

2022. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Technikai kérdésekben már kaptam segítséget. Ezen kívül volt még 2 olyan kérdésem, ami személyesebb volt és ismerkedős. Mindkét esetben képbe került 1-1 lány. Az egyikkel kavartam, de kiderült, hogy van még pasija és elég hazudós volt. A másikkal össze is jöttem, de elég feszült szegény.

Egyébként még volt pár személyes kérdésem vagy olyasmi, ahol érdekeltek dolgok, de általában semmi választ nem kaptam. Vannak bizonyos témák, amiket bizonyos kategóriában fel sem lehet tenni kérdésként, mert a keménymag egyből ugrik és gondolkodás nélkül szid mindent. Engem általában lehangolt, hogy 10-ből 9 felhasználó képtelen pár egyszerű mondatot értelmezni. :/

2022. aug. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban még nem, de rosszabbul már igen, a hozzászólásoknak hála :D
2022. aug. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az előttem válaszolók többen is félreértik a kérdést. Magány, egyedüllét kategória. Tehát szerintem arra vonatkozik a kérdés, hogy valakinek enyhült-e már a magánya, vagy bármilyen módon segített-e neki, hogy kiírt a témában egy kérdést, kiírta magából a bánatát ide.

De javíts ki, kérdező, ha én tévedek.

2022. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz:én is jókat röhögök sokszor-az első belinkelt kérdésre még v is jó pár sztorim!:D-,de cicatartással kapcsolatos kérdésre kaptam okos válaszokat,viszont amiért konkrétan felregeltem ide-kerestem egy könyvet,és azóta se tudtam megszerezni,pedig nyomdában dolgozom!-,arra nem kaptam választ,de lehet,h megint kiírom,hátha vkinek megvan?!:)
2022. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ja még annyi,h szerintem is lelkiállapotra vonatkozik a kérdező kérdése!

Erre az a válaszom,h hál Istennek nem a gyakoritól függ a napi lelkiállapotom,mert stabil vagyok,de az tény,h v itt pár sírós pillanatom,amikor vki állat v gyermek bántalmazásról írt,de szerencsére több vidám percet szerzett ez az oldal-a trolloknak köszönhetően.

2022. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén, nekem is inkább csak rontott rajta.
2022. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!