Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El lehet végezni az egyetemet...

El lehet végezni az egyetemet úgy, hogy nem beszélek kb senkivel? Nem tudok ismerkedni egyszerűen:/

Figyelt kérdés

A baj az, hogy kb 40en vannak ezen a szakon, tehát a legtöbb órán ennyien is vagyunk.


Ha több száz fős előadók lennének mindig talán könnyebb lenne mert csak nézőnek.:(

20F



2022. szept. 6. 12:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen többet érnek a megszerzett barátok és a kapcsolatok mint maga a tudás amit átad. Ha több szakmabelit ismersz és jó kapcsolatot ápolsz velük sokkal sikeresebb leszel a szakmádban és jobban fogod tudni építeni a karriered.
2022. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

El lehet.

Felnőttképzésre járok, ez már életemben a harmadik, és itt sem beszélek senkivel. Az osztálytàrsaim nagy része is olyan, hogy 24-ben telefont nyomkod, úgyhogy nincs is igényük ilyesmire nekik sem.

2022. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A gimit is átvészelted valahogy..
2022. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
El lehet simán. De amúgy milyen vicces, hogy akik ilyen banda voltak valahogy mindig megszerezték a zh-kat, előtte mindig megbuktak és aztán megkapták a zh-t és mindig átmentek. Nekem soha nem segített senki mégis mindig átmentem elsőre első fél évben. Ilyen is van...
2022. szept. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

El lehet, amíg nem hiányzol valamilyen okból és nem kell sos megszerezned a jegyzeteket. Na az elég nehéz lesz, ha tényleg senkivel nem vagy jóban, meg se tudod őket keresni.

Nálunk már a gimiben is megmondta a tanár, hogy nem opció a nem pótlás következő órára a 21. században, ahol ott a sok közösségi felület (Messenger, Viber, email stb).

2022. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%

El lehet, de sokkal nehezebb lesz. Nekem nagyon sokat segített a tanulásban a társaság. Hogy volt kitől segítséget kérni, ha valamit nem értettem, hogy áramlott az infó és megtudtam fontos részleteket, javasolt stratégiákat a számonkérésekről. Sokszor azt is mástól tudtam meg, hogy máshol lesz órám, mint ami ki van írva. 😂 Arról nem is beszélve, mikor valakinek van egy rövidített jegyzete egy több száz oldalas könyvből. Ezek nincsenek fenn a neten, ezeket vadászni kell általában.


De persze, enélkül is meg lehet csinálni, csak mindent te készítesz elő és mindennek te jársz akkor utána, annak is, ami lehet, hogy már évek óta meg van csinálva


Szóval nekem pokol lett

2022. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Pokol lett volna *
2022. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi 18-an vagyunk. Felének már a nevét se tudom, pedig most kezdjük a másodévet. Bár év közben se nagyon tudtam...
2022. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
62%
Nehezebb. Sokat segítettünk egymásnak.
2022. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez milyen szak? Talan pont azért lenne könnyebb, mert kevesen vannak.
2022. nov. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!