Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy elvont embernek nehezebb...

Egy elvont embernek nehezebb beilleszkednie a társadalomba? Mitől vagyok elvont?

Figyelt kérdés

13 évesen mitől / miért számítok elvontnak?


A különleges vagy a jó értelemben fura sokkal szimpatikusabb mint az elvont szó.


Társasági életet élek, általában középpontban vagyok.

(Igaz tele van rajzolva a suliban a padom [csak nekem] de nem ítélnek el az osztálytársaim)

Tesómat a suliban piszkálják mert elvileg "elvont,,.


Akkor hogy is van ez?

Őt piszkálják a suliban mert elvont

Engem nem piszkálnak a suliban mert elvont vagyok? (Nem teszek úgy mintha zavarna hogy nem piszkálnak, megvan a magam baja, nem is igazán érdekelnek ők)

Why?


Máshogyan látom a világot mint a velem egykorúak, de nekem jó ez így. Nem ítélem el a cigányokat, es mas különleges embereket. Mindenkinek megvan a maga feladata, és mindenki foglalkozzon magával. Vagy csak én gondolom így?


Ötlet, tanács, vélemény megosztásért vagyunk itt a gyakori kérdések-en. Minden vélemény nagyon érdekel, nyitott vagyok mindenkire.

13/L


Túl nagy a társadalmi különbség. Nincs egyenlőség és a szobámban nincs wifi. EA



2017. aug. 24. 23:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
Most igazság szerint nem nagyon értem hogy mire kérdezel rá. A tesód elvontságát kéne értelmezni, vagy a tiédet?
2017. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
26%
Feküdj vissza, mert még mindig játszod az öszödöt
2017. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is annak számítottam általánosban. Számomra mindenki teljesen gyerekesnek tűnt. Én beleástam magam a művészettörténetbe, 20. századi költészetbe, történelembe, filozófiába, pszichiátriba, idegen nyelvekbe, európai politikába. Lejegyzeteltem amit az öregek meséltek, vagy elkezdtem spanyolul tanulni otthon. (Pedig egyáltalán nem voltam stréber, otthon sosem tanultam. :D) Míg körülöttem mindenkinek az volt a legnagyobb problémája, hogy nem kapja meg szülinapjára a legújabb telefont, vagy nem jelöli vissza egy fiú. Gondolhatod, biztosan én voltam a kedvencük... :D

Persze utólag látom, hogy én voltam érettebb náluk, de ezt egyszerűen kinőttem! Nem tudom hogy. Bár mostanában elég elveszettnek érzem magam. Keresem azt, mi érdekel, mibe áshatom bele magam, de még nem találtam meg.

2017. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:

Hát ha más mint a többi, lehet. Engem anno alsóban piszkáltak amiért inkább rajzolgattam, és magammal elvoltam.

Lehet, zavarja a többit hogy a testvéred más. Engem is piszkálnak, valszeg' egy ördögimádó spirituális világvége-embernek néznek, ahogy viselkednek. qwq De nem zavar, idővel amúgy is bele lehet szokni és leszarni őket, szóval ha tényleg nincsen más megoldása a tesódnak, még barátja sem, akkor itt a várakozás lesz SZERINTEM a legjobb. :|

Bocsánat ha nagyon nagy hülyeséget mondtam, én sem igazán értem a kérdést. xD (14/L)

2017. aug. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha teged mindenki kedvel, akkor elvileg nem vagy elvont. Az elvontakra jellemzo hogy nem tudnak altalaban beilleszkedni, illetve a kornyezetuk nem erti oket, ezert ramondjak hogy "elvont".
2017. aug. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelmezhető a kérdés, de te még nem vagy elvont, egy cigány pedig csak faji hovatartozása miatt nem lesz különleges.

Azért piszkálják, mert gondolom gyenge, a közeg is más. 13 évesen a társadalom kirekesztését még nem tapasztaltad meg, sem ő, ennél sokkal durvábbra vagyunk képesek.

Teljesen normális vagy, filózósabb típus, de nem vagy fura, még ha ezt is gondolod, ilyen korban szeretnétek különlegesek lenni, de azt nem így éritek el. :)

A helyesírásod viszont figyelemre méltó a korosztályodhoz képest, le a kalappal. :)

2017. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#1: ezt a kérdést leginkább összehasonlítás érdekében írtam ki. Csak ötletre és véleményre voltam kíváncsi hogy hogy is van ez.

Leginkább mindkettőt kellene összehasonlítani, és értelmezni.

#2 te légyszives ne mondd meg hogy mit csináljak. Előre is kössz..

#3 köszi a válaszod! :)

#4 na most kezdtem elgondolkozni azon, hogy lehet másképpen kellett volna megfogalmazni a kérdést :D

#5 nyilván szerintem nem mindenki kedvel. (Nincs olyan ember akit mienki kedvel,nem? :] )

#6 először is köszönöm, igyekszem :)

igen. Az mondható rahogy gyenge, mert nem mer visszaszolni. (Jó,jó. Nem mindig megoldás a visszavágás (sőt)

De szerintem ha valami frappánsan válaszolsz néha, az úgy oké. )

nekem minden ember különlegesnek számít. mindenki fontos szerintem. Felháborító hogy külföldi magyar településeken le se szarják a gyerekeket. -vagyis leszarni leszarjak, de nem foglalkoznak velük

Köszönöm a válaszokat! ( #3 #4 #5 #6-nak szól igazán)

2017. aug. 25. 11:27
 8/29 A kérdező kommentje:

*mindenki

*Rá hogy

2017. aug. 25. 11:28
 9/29 anonim ***** válasza:
65%
Aranyos a kerdezo !
2017. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
ezt te már kérdezted!
2017. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!