Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rühellem a családom,megnyomorí...

Rühellem a családom,megnyomorítottak.Te is hasonló cipőben jársz?

Figyelt kérdés

Apám módszeres erőszaknak tett ki gyerekkoromban,amiről nem tudtam beszélni a családom több tagjának mert nem figyeltek rám(alvajárók).


Azóta már felnőttem és ha olyan sok év alatt szartak a fejemre akkor én is szarok az övèkre.


Minden fàjdalmamat elnyomtam és nem tudok szabadulni tőle(nem tudok sírni),emiatt gyakran vagyok lehangolt ami kellemetlen társasággá tesz.


Azonban ha én látok egy szomorkodó embert nem azt akarom h jobban legyen hanem empatikus vagyok.

Magyarán mindenki bekaphatja aki elvárja h jol legyek.


Igazából már tudok mindent,csak várom h legyen egy ember akiben ujra bízok és sírhatok aztán segîthessek azoknak akik hasonló cipőben járnak mert a fszom tele van a társadalommal.


Addig is kitartást nektek,semmi nem tart örőkké.Addig halgassuk a szomotú zenéket ameddig magunk is szomoruak vagyunk.

En azert bevallom élvezem a shituáciot.

Tök menő vagyok h még élek és sokkal magasabb tendű vagyok mint az átlag szoval na nehéz és magányos a csúcson.


Remélem egy nap még mi az internet népe egy erős közössèget alkotunk ami túléli a közelgő katasztrófákat.



De kivàncsi vagyok kiből hogy lesz olyan mint én(visszahúzodó,magányos,asszociális)

Èn arra gyanakszom h ez mind a nukleáris család hibája meg a nemzetállamé meg a kapitslizmusé meg az antiszociálisoké magyarul a gonosz emberek műve amit le kell rombolni.


Zene ajánlás:Rage against the machine-killing in the name of


Internet nèpei egyesüljetek


2022. szept. 10. 04:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudtál: tényleg megnyomorítottak.
2022. szept. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd 1x kimegy a net, úgyis felkötöd magad, ha ennyire függő vagy.
2022. szept. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem.
2022. szept. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
LoL
2022. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rossz a hátterem. Bantalmazók stb.

Ők azért ilyenek mert őket is bántalmazták igy lettek nevelve is.


Pszichologus szerint a szulőkre nem kell haragudni(aki hülye az hülye), meg életfeladat az hogy a sok gyerekkori szenvedésed felnotten feldolgozd és leküzdd. És ne hidd magad áldozatnak. Ne ess önsajnálatba.

2022. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kit érdekel,h őket is bántották?Semmi köze nincs ahhoz h ő mit tett,vagy én mit fogok tenni.

Azert vagyok ember mert meg tudom állni h a sajat gyerekemet ne bántsam sehogy...

Jelen esetben a pszihologus egy kártékony hülye,haragszom a pszihologusodra is meg a az elozo kommentelokre és a családomra....

Senki nem fogja megváltoztatni az erzeseimet.

Nekem ez jár mert ember vagyok!

Ez az életfeladtatosdi is egy baromság...

2022. szept. 15. 07:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: Mareux - The perfect girl megvan, ugye?
2022. szept. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Privre:

Nem is tudnak máshogyan nevelni mert ilyenek a képességeik. A bántalmazók a bántalmazást rendszerint jogosnak tartják és nem ítelik meg a saját szemükben bantalmazasnak. Azt sem tudják mit tesznek a gyerekkel es azt sem hogy megnyomoritják a gyerek lelki világát es életre szóló sérüléseket is okoznak.


Pszichologus szerint nem is tudnanak valtozni, ignorálni kell őket.

2022. szept. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!