Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel foglaljam le magamat ha...

Mivel foglaljam le magamat ha nem köt le már semmi? ( Evés az meg nem jó unalom űző, mert ha mindig eszek meg fogok hízni!)

Figyelt kérdés
Se filmnézés, de edzés, se séta, se facebookozás, kommunikáció más emberekkel az se.

2022. szept. 19. 10:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a jelenlévők nagy része azt szeretné amit te itt összefoglaltál, ez jó. Egy dolgot nem szabad elfelejteni, amíg ezeket "hajtod" az élet szépen elmegy melletted. A magam 4X évével már kezdem "látni" a lényeget. Abban az életkorban teljesen normális gondolatok ezek, csak ne állj bele ezekbe....Igen másoknak könnyű mások más szintről indulnak "beleszületnek", "olyan ismerőseik vannak" úgy minden más. Mindenki gazdag akar lenni, olyan ember akire hallgatnak, felnéznek, sikeresek és természetesen boldogok. Ezt látod te kívülről, és ezt szeretnéd. Egy dolgot jó, ha az ember tud, az pedig az, hogy mindez lehet egy nagyon vastag máz, és a mögötte lévő dolgok már nem annyira fényesek mint amilyennek mások látják. És vannak boldog szegények, sikeres szegények, gazdag boldogtalanok és hosszasan sorolhatnám....
2022. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia én is ilyen vagyok de próbálok ki mozdulni itthonról rengeteget híztam mindig unatkozom imádok jókat enni inni de leginkább azért eszem iszom mert unatkozom és mert ideges szoktam lenni szerintem ne cigiz mert az rákot okoz rokonságomban nagyon sokan meg haltak rákban én pl nem cigizek nem iszok alkoholt bár epilepszia betegségem miatt nem is lehet én azt javaslom neked hogy mozdulj ki otthonról
2022. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!