Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális ha egész nap nem...

Normális ha egész nap nem beszélek szinte senkivel?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, viszonylag kis csoportokban és ugyanazokkal az emberekkel van órám, olyan lehetne szinte, mint egy osztály.

Igazából nem mondom azt, hogy vágynék nagy beszélgetésekre, csak néhányan biztos furcsán néznek rám, gondolnak valamit. 21F



2022. okt. 6. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem inkabb az nem normalis, hogy nem vagy tisztaban azzal, hogy rengetegfele lehetvaz emberi elme a "normalis" hatarain belul.
2022. okt. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lenne normális? Én sem szeretek beszélgetni...
2022. okt. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Pekka ***** válasza:
95%

Szerintem nem probléma, ha nincs állandó szófosási ingered. Nem vagyunk egyformák, valaki szeret beszélgetni és valaki nem. Nehogy már te érezd kellemetlenül magad, mert mások nem tudják megérteni, hogy nem kell és nem kötelező a beszélgetés, csak azért mert néhány órára egy helyre vagytok összezárva. Azt meg pláne felejtsd el, hogy "mit gondolnak majd mások" erről (vagy bármi másról). Az, hogy mit szólnak hozzá, az legyen az ő bajuk.

Érezd jól magad és éld a saját életed úgy, hogy közben nem bántasz másokat. A megfelelési kényszert elég nehéz elengedni, főleg fiatalon, de meg kell tenni, különben tönkremegy az életed. Ha sikerül, sokkal könnyebb lesz.

2022. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Pacsi, én a munkahelyemen vagyok ilyen: nem éri meg, de jobb, mint a small talk-ozás.
2022. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4, suliban is ilyen voltál? Milyenek voltak a napjaid?
2022. okt. 9. 13:42
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem biztos hogy azt gondolják fura vagy. De ha ez zavar, akkor változtass rajta.Én középsuli elején voltam így,hogy nehogy furának,különcnek gondoljanak próbáltam beszélgetni (lettek is barátaim, akikkel mai napig tartom a kapcsolatot) De egyetemen már nem volt kedvem új kapcsolatokat kialakítani. Hazamegyek általában párommal szoktam beszélni,ő az akinek mindent elmondok. Meg nyilván mással is beszélek, de egyetemen max sulis dolgokról mikor a folyosón várni kell a teremre vagy vmi.. de mi több mint 100-an vagyunk. Talán 2 emberrel sikerült akaratomon kívül összebarátkoznom ,akikkel normálisan is szoktam beszélgetni.
2022. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem probléma, vannak ilyen emberek, de másokat lehetséges, hogy zavar...

Tapasztalatból mondom.

2022. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Szerintem ezt te magad kéne eldöntsd, ha téged nem zavar...Akkor szerintem teljesen normális. Ami a legfonotsabb az az, hogy te szeresd és ha téged zavar csak akkor változtasd. Nincs olyan ember aki mindenkinek meg tud felelni, mindig is lesznek olyanok akik elítélnek bármit is csinálj.

A fő, hogy légy boldog a bőrödben

2022. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy Te mire vágysz?


Szeretnél barátkozni, beszélgetni? Magányos vagy?

2022. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Elég változó, hogy mire vágyok. Egyik helyzetben azt érzem, hogy szeretnék másikban pedig teljesen az ellenkezőjét, vagyis had legyek már végre egyedül.
2022. okt. 25. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!