Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El vagyok más késve hogy 26...

El vagyok más késve hogy 26 évesen még nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nagyon elszúrtam ezzel az életemet hogy még sosem volt barátnőm? Rengeteg jó dologból maradtam ki?

Komolyabban egy lánnyal ismerkedtem, de nem engem választott.

Néhány kaland jött csak össze, de viszonzott szerelem sosem.

Engem nagyon nyomaszt hogy sok dologból kimaradhattam meg a többséghez ellégé el vagyok késve. Főleg akiknek már 14 évesen volt kapcsolata.


2022. okt. 17. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy.
2022. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Egyik barátnőmnek is 26 évesen lett először pasija, pedig jó csaj. Van, hogy az ember peches, de azért nem kell feladni...
2022. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha komolyan teszel érte, akkor lesz.
2022. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi gátolt abban hogy ne legyen tartós kapcsolatod, de igen mondhatni sok mindenből maradtál ki. De nem késő, igazából sosem késő, a szerelemért nem lehet tenni az magától jön, de ahoz hogy meg tartsd a leányzót, na azért tenned kell. Ne kényelmesedj el, sok férfi ezt teszi (kisebb részt nők is) Sosem hittem abban hogy meg találod az igazit, betoppan az életedbe. Lehet hogy már benne van csak még nem vetted észre.
2022. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Nézd, sem elkésve sem elszúrva nincs ezzel alapjában véve az életed.


A többség azért tini korában átesik szerelmeken meg 1-2 kapcsolaton, ezzel én is így voltam, amit azért el nem cserélnék mint élmény, de nem lenne most kevesebb az életem 32 évesen, ha azok nem lennének a múltamba.


Talán annyi előnye van annak aki átesik ezen fiatalon, hogy kicsit képben lesz a párkapcsolatok mivoltával, működésével, stb. Úgymond megvan a kapcsolatokra a social skilljeid, mert tapasztaltál belőle. Mint az autóvezetés kb., minél többet mész annál jobb leszel (jó esetben) és minden kezdő ügyetlen. Ez így van a kapcsolatokban is.


De még1x: elkésve vagy elszúrva ettől még nincs az életed. Ha 50 éves lennél akkor azt mondom hogy hát igen, ez nem túl jó. De 26 évesen még bőven nincs veszve semmi.

2022. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről nem maradtál le, nem vagy elkésve.
2022. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Én hamarosan 30 leszek és nem volt senkim, igazából én már komoylan gondolom hogy nem elsz senki ha eddig nem tudtam olyan iráynt venni hogy ismerkedjek ahogy telik az idő elvileg még nehezebb lesz. Szóval csak azt akarom kihozni belőle, hogy elkésve nem vagy, de ha tenni akarsz érte akkor szerintem mielőbb tégy, mert idővel csak emgszokod a helyzetet és már nem is fog érdekelni a dolog.
2022. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyomasszon, mert rossz dolgokból is kimaradtál, nem csak jókból. Pl nem vert át a párod, nem hisztizett, nem nyafogott, nem idegesített.


A megoldás elsősorban az, hogy ne a múlttal foglalkozz, hogy mi nem volt, hanem a jelennel és a jövővel.

Tervezd el, hogy kihozod magadból a maximumot!

Kezdj el sportolni, törődj a megjelenéseddel, stb.!

És minél több helyre kezdj eljárni, hogy legyen esélyed! Klubokba, túrázásra, futóversenyre, egyházi rendezvényre, millió helyen lehet ismerkedni, de akár a neten is. Sok sikert!

2022. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!