Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érdeklek senkit sem?

Miért nem érdeklek senkit sem?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre inkább úgy érzem, hogy nem érdeklek senkit sem, szinte mindenki lesz*r és egyáltalán nem keresi senki a társaságomat, mintha nem jelentenék senkinek semmit. Folyton én kell felhívjak mindenkit, engem sosem hív senki, pedig nagyon jól esne néha, ha csak úgy felhívna valaki. Üzenetet is ha én írok visszaírnak, de ha nem írok akkor hetekig senki sem keres, pedig legtöbbször jól elbeszélgetek mindenkivel, még vissza is olvastam pár üzenetet, meg gondolkodtam is rajta, hogy mondtam-e talán valami olyasmit, amivel kiválthattam ezt az emberekből, de nem jutottam semmire sem. Egyszerűen szinte senkit sem érdekel az, hogy mi van velem, senkinek nem fontos a társaságom. A mindennapjaim a munkámmal telnek, hétvégén meg a 4 fal között vagyok, mert a legjobb barátom külföldön van, a haverjaim meg csak inni akarnak minden hétvégén, én meg azt nem akarok. Gépezek meg játszok szombat és vasárnap, meg azon gondolkodom hogy én miért nem vagyok olyan népszerű mint mások, akiket pl. látok a Facen ismerőseim közt… depressziós vagyok emiatt, a barátnőm elhagyott még tavaly augusztusban, azóta nincs sikerem a lányoknál. :(


26F


2022. okt. 23. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Férfi vagy és abból is valószínűleg a kevésbé érdekes, sokan vannak így!

Ne drámázz annyit, inkább keresd azt a társaságot akit érdekelhetsz!

2022. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki egyedül van, az is akit nagy család vagy barátok vesznek körül.
2022. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Ez a baj, hogy nem jársz emberek közé sehova a munkadíj kívül... Ne az iskolai barátságokra alapozz! Azok szinte mindig csak addig tartanak, amíg vége a suliban! Aztán jön az egyetem - vagy meló, családalapítás, amik mind - mind az élet fő mozgatórugói!

Barátokat úgy lehet találni, ha a munkádon kívül eljársz például konditerembe, íjászkodni, kirándulni stb...

Nekem a konditeremből lett nagyon sok barátom! Sőt! A legjobb barátom is!

30 éves vagyok. Tudom, hogy nehéz elfogadni még mindig, hogy felnőttünk és a barátok nagy része eltűnt. Régebben engem is zavart, hogy legtöbbször én keresek másokat, de már megszoktam és nem csinálok belőle ügyet, ha én szervezek programokat.

Érdekes dolog, hogy olykor én is olyan vagyok, hogy nem írok vissza másoknak. Nem azért, mert nem akarok, hanem elfáradok, rossz hetem volt, nincs kedvem.

Fogadd el, hogy a "Gyere! Csináljunk valamit szombaton!" időszaknak vége van! 10 év múlva meg már az megy, hogy az emberek a családjaikkal szerveznek közös összejöveteleket.

2022. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól írja hármaska, az életünket nagyon kevesen kísérik teljesen végig, inkább jellemző az a fajta társulás ami konkrét helyzet miatt (suli, meló, hobbi, lakhely) szövődik. Ha annak vége költözés, abbahagyás, bármi miatt akkor a barátság is fellazul, megszűnik általában.

és az is nagyon fontos, hogy az adok-kapok nagyon nagyon ritkán működik. Jellemzőbb az, hogy az egyik fél többet kezdeményez, többet ad.

2022. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Köszönöm, négyes! Te is igazat írtál!

Kérdező, egyszer majd neked is jön egy leányzó az életedbe, akibe belehabarodsz és jól alakul a kapcsolatotok! Na, akkor majd téged sem fognak érdekelni a haverok!

2022. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Irj gondolod privátba dobj egy fbt oszt dumàlunk
2022. okt. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem számít nagyon a korosztály, akkor akár barátkozhatunk...
2022. okt. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!