Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért élünk olyan világban,...

Miért élünk olyan világban, hogy a nők semmit nem tesznek a párkeresés érdekében. Ott hever a lába előtt 100 fiú. Miért?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy MINDIG a férfiaknak kell kezdeményezni. Egy nő messengere teli van az egész engedélykérése minden fajta korosztályú férfiakkal. A férfiak adott része össze vissza irkál minden nőnek mert szó szerint senki nem jön vele össze. Egy átlagosnál csúnyább férfival meg konkrétan senki nem jönne össze? Miért van így kitalálva a világ? A nők miért nem tesznek semmit??
2022. nov. 7. 21:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

A nők is tesznek, pl egy jó pasiér rivalizálnak rendesen.

Sokszor jobban mint a pasik a csajokért.

2022. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Darius- ***** válasza:
18%
Attol fugg milyen a férfi
2022. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%

Még ezt is mi csináljuk helyettetek? Ha mindent a nők csinálnának, akkor ti a tökötök vakarásán kívül mit csinálnátok?

De azért maradjunk nők, de már a párkapcsolatnál is mi kezdeményezzünk, mi?

Az a szemben nem férfi, aki még a kezdeményezéshez is lusta!

2022. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert a férfiakban tombol a tesztoszteron. A vadászösztön. Ez adja az életük értelmét. És a patriarchátus is arra szocializálja őket, hogy nekik kell kezdeményezni, levadászni a kiszemelt nőt. Míg a nőket szelektálásra neveli. Emancipáltabb országokban a nők is jobban kezdeményeznek.
2022. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De amikor egy átlagos/csúnya fiú kezdeményezne azt meg észre se vennéd.
2022. nov. 7. 21:09
 6/29 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló.
2022. nov. 7. 21:10
 7/29 anonim ***** válasza:
75%

A férfiak dolga az udvarlás. És ha már egy férfi meg akarja kapni a nőt akkor tegyen is érte, mert ha bunkó meg stb, akkor jó hogy nem fog kelleni a nőnek, ha meg mellé esetleg még a külseje sem olyan akkor főleg.

A legtöbb pasi csak d*gni akar, főleg ezen az oldalon!


A nők arról nem tehetnek hogyha sok pasi ráír, viszont az olyan már köcsögség ha beszélget is a felével.. egyszerre.

Ha valaki szimpi csak vele kezdenék komolyabb beszélgetésbe, de ha nem akkor nem hülyitem!


Én is rájöttem már hogy én nem fogok egy fiu után sem futni, ha megtetszik és nem viszonozza elengedem! Épp elég csalódás ért ezzel kapcsolatban!


Arról nem beszélve van az a réteg a fiuk közt aki megkapja a lányt aztán el is dobja. Nem csoda hogy a lányok “nem tesznek semmit”

Bár szerintem nem kell könnyen kaphatónak lenni!


Az is zavaró ha egy fiú/férfi olyanokkal próbál bevágódni hogy ilyen szép lány hogy lehet szingli? Stb dumák.

Én is nemrég lettem szingli, kicsit magányra vágyom. Nem is tervezek ismerkedni egy darabig!

Magammal szeretnék kicsit foglalkozni.

2022. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

Kinek mi az ideálja

Ha nem tetszik nekem az a fiú nem is fogom észrevenni

2022. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Metionin ***** válasza:
92%
Mert ha nálad kezdeményezne egy kevésbé szép nő, te nem ugyanúgy leszarnád?
2022. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, mi a bánatért adjak esélyt egy olyan srácnak, aki nem tetszik? Az oké, hogy te minden jöttmenttel összejönnél, hogy a farkadat végre lyukba dugd, de másnál nem ilyen alacsony a szint.
2022. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!