Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért élünk olyan világban,...

Miért élünk olyan világban, hogy a nők semmit nem tesznek a párkeresés érdekében. Ott hever a lába előtt 100 fiú. Miért?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy MINDIG a férfiaknak kell kezdeményezni. Egy nő messengere teli van az egész engedélykérése minden fajta korosztályú férfiakkal. A férfiak adott része össze vissza irkál minden nőnek mert szó szerint senki nem jön vele össze. Egy átlagosnál csúnyább férfival meg konkrétan senki nem jönne össze? Miért van így kitalálva a világ? A nők miért nem tesznek semmit??
2022. nov. 7. 21:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%

"Miért élünk olyan világban, hogy a nők semmit nem tesznek a párkeresés érdekében."


Ki mondta neked, hogy nem tesznek ?!


De alapvetően igenis egy ffi dolga lenne a kezdeményezés, csak sokan töketlenek és egyszerűbb itt a gyakon sírni, mint az életben tenni valamit!

2022. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

Amikor tepertem egy csajért sose jött össze, majd amikor kicsit összeszedtem magam, és magamra, utazásokra, forditottam a figyelmet, ugymond szartam rájuk, és kicsit kreténebb voltam velük, akkor elkezdtek teperni....


Amikor mar nemnkapják meg a figyelmet a normálisaktól majd észhez kapnak....

2022. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Egyébként elgondolkodtató. Én is tapasztaltam már, hogy amikor "probálkoztam" akkor valahogy nem figyeltek fel rám, de miest össze szedtem magam és magammal törödtem és boldog voltam akkor pedig felfigyeltek rám.
2022. nov. 7. 21:18
 14/29 anonim ***** válasza:
90%

Hát igen, ez a réteg ami te is vagy, aki meglát a buszon egy fullos csajt de odamenni nem mer, helyette inkább itt kiírja milyen szemetek a nők, és vele senki sem foglalkozik :D

Ha nem próbálkozik egy férfi mert nyuszi ne várjon sokat :D

Utálom ha egy pasi nyuszi

2022. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
15%
Az semmi, mi mehetünk háborúba de ők ezt is megússzák. Ez sajnos férfi gyűlölő egy világ. Férfiak nagyon el vannak nyomva.
2022. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
18%
Istenem, végre egy értelmes kérdés. Köszönöm.
2022. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
48%

#15:

Jaj istenkém, azért az ereidet ne vágd fel sírva, szegény elnyomott kisfiúcska. Nyeee-nyeeee-nyeee...

2022. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
77%

Száradjatok ki beképzelt p*csák! Majd dugok másik 100 lánnyal. Ti meg sírjatok 60 éves korotokra, mert túl magasra tettétek a lécet és egyedül maradtatok! Nem sokáig lesztek ilyen szépek és fiatalok.

Előbb-utóbb mindenkit utolér a nyanyásodás.

2022. nov. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
71%
Magyarul miért nem mennek oda a csajok hozzád hogy jajj itt vagyok járjunk?
2022. nov. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
16%
Miért? Mert. Na, megszoksz vagy megszöksz?
2022. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!