Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon el vagyok késve már 25...

Nagyon el vagyok késve már 25 évesen?

Figyelt kérdés

Már nagyon azt érzem hogy le vagyok maradva, soha nem volt barátnőm, sosem szeretett engem még egy lány sem, pedig már 15-16 éves korom óta vágyom rá, sosem sétáltam kézen fogva lánnyal, sosem csókolóztam szerelemből. Nagyon hiányoznak ezek.


Mindenki olyan könnyen talál párt, már jóval fiatalabban is. Szerintem nem sokan lehetnek a helyzetben.


2022. nov. 8. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Téged is elhanyagoltak gyerekként.
2022. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Tudod mi a pech? Sajnos nem vagy Chad.
2022. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 H.B.Netta ***** válasza:
81%
Olyan könnyen? Oo kicsit sem. 29 évet kellett várnom a férjemre, aki rám 34 évet várt ;) Szerintem csak enged meg magadnak azt a luxust, hogy mersz szeretni :)
2022. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
1. Nem valószínű, semmi köze annak ahhoz hogy nem boldogul a nőkkel.
2022. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

De a hiányérzet gyokere mindig a gyerekkor.

Aztan felnotten megy az önigazolas tudattalan is megteremti magának ugyanazt az énképet.

2022. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám hogy el vagy késve de az tény hogy nem mindenkinek való a családi élet és a gyerekvállalás. Tudom mert most 37 évesen nekem sincs senkim és valószínűleg nem is lesz a zárkózott, távolságtartó és introvertált személyiségem miatt. Mindig is más úton jártam csak nem akartam elfogadni. A párkapcsolat, a családalapítás még ha belül sok éven keresztül is szerettem volna és próbálkoztam vele, igazából sosem volt nekem való és az én utam nem ez.
2022. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elkésve, ha most ezen rágódsz akkor semmi nem fog változni. Kezdj el fejlődni az élet különböző területein, szerezz egy jó hobbit és mellette neten is próbálkozz. Idővel jönni fog valaki.
2022. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elkésve nekem is 24 évesen lett először baràtnőm.
2022. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Ja, ezért is mondtam le róla 22 évesen. Másoknak spontán jön én meg izzadjak vért a semmiért? kösz nem..pláne hogy olyan halott és hideg a "lelkem" hogy csak na.
2022. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 ha az utad nem ez lenne (tegyük fel hogy tényleg létezik ez a zagyvaság) akkor nem vágyódnál iránta. Ugyan abban a cipőben járunk haver... amint kimondod és átadod magad a vágynak, hogy legyen családod egyből depresszióba esel, letargia, elkezdesz minden hülye ezotérikus marhaságot nézni hogy tudj kapaszkodni valamibe, mert a valóság az hogy nincs senkid, és nem is jönnél össze akárkivel csakis azzal az igazival, ami meg nagyon szerencsejáték, hogy most 1 hétig kellene várni rá, 1 hónapig, 1 évig, 10 évig, 30 évig, vagy akár soha. És ki a fsz akarna éveket élni ilyen szar állapotban ?! Inkább beletörődünk a magányba, az valamennyire megnyugtat, és tudunk normális életet élni... Voltam én már mind a két oldalon, inkább az örökös magány mintsem az a reménykedés a talán semmiben oldal... Még szerencse hogy itt nem lehet csak úgy stukkert szerezni mert a végén még olyat tettem volna amit én is megbánok :D Így meg... béke és nyugalom ^^
2022. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!