Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gondoltatok már öngyilkosságra...

Gondoltatok már öngyilkosságra, mint lehetséges megoldás?

Figyelt kérdés
24F
2022. nov. 14. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen, aztán arra gondoltam hogy nem tudhatom mi lesz a jövő. Lehet mindenem meglesz és kihagynám. Inkább csak bele kéne szarnom mindenbe. Utána megtaláltam a hozzám illő állást, a gyönyörű szerelmem, az életem hivatását. Megérte várni.
2022. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Megoldásnak nem mondanám, de igen.
2022. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Igen, miért kérdezed?


28/N

2022. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Régebben gondoltam rá egy párszor, de aztán beláttam, hogy akármilyen fájdalmas is tud lenni az élet, hülyeség lenne eldobni magamtól csak így.
2022. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Borderline-osként igen.
2022. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Gondolom sokat küzdöttél érte 1-es. Örülök, hogy már jobb.


Apám tönkretett.

2022. nov. 14. 21:11
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Egyes vagyok. Az első lépés az volt h elfogadtam azt ami van, és h ez is ajándék, hisz a halál az nulla, nekem meg egy életem van.


Mit csinált az apád veled? Biztos teljesen tönkre tett? 5-10 év múlva se lehet más?

2022. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Családtagok miatt ne keseredj el sose. Ők a legnagyobb próbatétel, azért tűnik nehéznek. Lelkileg ne húzzon le, ne legyenek közös vagyoni függések.
2022. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, biztos. Mindegy is. Nem erőszakolt meg, csak egészgyerekkoromban vert és képzavarai voltak, amiket rám vetített ki és ezek most kezdenek előjönni.

Gondolom örököltem a dolgait, az ilyen betegségek meg 20-on éves korban tűnnek elő jobban.

Ott hagytam a munkát, az egyetemet, 1 hónapja nem találkoztam emberekkel. Szerintem nincs már sok nekem hátra.

2022. nov. 14. 23:37
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

Nehéz elfeledni a múltat, de muszáj vagy, akár tetszik akár nem és csak magadra koncentrálj. A jövődre az életedre és senkinek nincs joga irányitani a jövődet, csak te magad!


"Szerintem nincs már sok nekem hátra."

Ha leestél a földre akkor tessék felállni, ha megint leesel vagy ledobnak, akkor megint felállsz!

Küzdj, légy kemény! :)

2022. nov. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!