Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem merek lépni új utakra....

Nem merek lépni új utakra. Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
22/f. Elszeretnék itthonról költözni és a saját magam ura lenni. A jelenlegi munkahelyemen sem érzem magam jól. Egyszerűen már reggelente úgy kelek hogy semmi kedvem elmenni. Legszívesebben fognám magam már most és elmennék a fővárosba. Viszont attól tartok hogy nehezen tudnék beilleszkedni. Vagy hogy egyedül érezném magam. Megszokás ahol vagyok és nehezen tudok belőle kilépni. 18 évesen már volt ilyen döntésem. Meguntam ahol élek és úgy döntöttem egyedül neki vágom egy fél éves szezon munkára a balcsin. Nagyon izgultam, út közben vissza szerettem volna fordulni de aztán végül jó volt. Jól éreztem magam. Aztán következő évben más helyre mentem szezonra. Ott is nagyon féltem, de végül ott is eltöltöttem egy fél évet. Ezek után Pestre költöztem viszont ott ahol dolgoztam úgy éreztem nem az én világom. Egyedül éreztem magam és nem volt mellettem senki. Ezért haza költöztem. Viszont itthon nagyon rossz és a munkahelyem is rossz. Pedig tudom hogy ennél én többre lennék képes. Csak egyedül nehéz.
2022. nov. 18. 05:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van

Rossz már mindenhol és nem tudom mi lenne rá a megoldás

Szar minden, nem jó semmi, sehol nem érzem jól magam, utálom az egész életemet

2022. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most ezeknek a kalandoknak van az ideje! Tök jó, hogy belevágtál az idénymelóba a Balatonon. Irány a következő kaland! Ha meg akarsz valamit csinálni, akkor annak a jó következményeire koncentrálj!
2022. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak Pest létezik, hanem más városok, Pécs, Szeged, Sopron...
2022. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont hogy mersz! Már kétszer mertél! Az, hogy kiderült, hogy Pest nem annyira jó, az csak egy tapasztalat: önismeret, jobban meg tudod határozni a következő célodat! Szóval annak is van haszna, ha valami nem sikerül!
2022. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!